Skocz do zawartości
Kruchy

WIUI 2.1.20 Stable (2.3.7)

Rekomendowane odpowiedzi

AdaaM_

Chłopaki to jak wkońcu z tym softem, czym tak naprawde różni sie od naszych dotychczasowych ? Wgrywać go ? Głownie chodzi mi o stabilność i baterie :)

---------- Post dołączono o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

a i jak z appkami ? Wszystko wchodzi bezproblemowo ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trzeba pewnie wgrać spolszczenie z miui polska.

Nie trzeba bo on już jest w tym ROMie. Jeśli mamy PC ustawiony na XEO to WIUI uruchomi się automatycznie po polsku. Jeśli nie to robimy tak jak napisał kolega @faudel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chłopaki to jak wkońcu z tym softem, czym tak naprawde różni sie od naszych dotychczasowych ? Wgrywać go ? Głownie chodzi mi o stabilność i baterie :)

---------- Post dołączono o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

a i jak z appkami ? Wszystko wchodzi bezproblemowo ? :)

Bateria na romach aosp w sgs2 zawsze bedzie trzymać słabiej niż na stockowych. Stabilność jest jak najbardziej osiągnięta. Różni się przede wszystkim wyglądem. Z aplikacji...nie działa Automapa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziq

Moim zdaniem na tym romie ekran przy przewijaniu ekranu jak by był mniej czuły na moje muśnięcia palcem. Druga rzecz, która dwa ma markecie telefon mi całkowicie zamroził, nie reagował na nic, jedynie hard reset pomógł. A i jak weźmiemy opcję aktualizacja romu to wywala proces ustawień. Potwierdzam automapa nie działa.

Generalnie rom robi super wrażenie zwłaszcza że skórką z ICS no i z go launcher bo tutaj dostaje siatkę aplikacji :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie market działa bez problemów. Aktualizacja romu z poziomu ustawień wiadomo, że nie działa. Aktualizację robimy przez CWM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kruchy

Aktualizacja z poziomu MIUI nie jest dostepna z tego powodu ze sgs2 nie jest oficjalnie wspierany... swoja droga ciekawe czemu jeszcze tego nie zrobili...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziq

Ktoś z was zwrócił uwagę na lekko slabiej działające przewijanie ekranów, chodzi mi o to że muszę mocniej przyłożyć palec i machnąć

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aktualizacja z poziomu MIUI nie jest dostepna z tego powodu ze sgs2 nie jest oficjalnie wspierany... swoja droga ciekawe czemu jeszcze tego nie zrobili...

SGS II ma oficjalne wsparcie ze strony MIUI. Zajrzyj na MIUI Polska. Ja trzymałem się MIUI od wersji 1.11.25 i następne aktualizacje robiłem z poziomu telefonu. Nigdy nie miałem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy wam też przy przełączeniu z aparatu na nagrywanie wyskakuje błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spinki

ja przed chwilą wgrałem bezpośrednio na turkbey i zero problemu i nawet mi się to podoba ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi