Skocz do zawartości
Kruchy

WIUI 2.1.20 Stable (2.3.7)

Rekomendowane odpowiedzi

aha czyli chyba u mnie problem jest .. czyli wszystko od nowa..;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywałem 2-raz i problem nadal ten sam. przełączenie z aparatu na kamerę wyłącza aplikacje. oraz pierwszy raz odkąd mam sgs2 sam robi sobie wolne i wyłącza się oraz od czasu do czasu nie mogę go odblokować tylko pomaga szybki reset przez wyciągniecie baterii. a na koniec co odkryłem to że podczas włączenia Marketu po 5 minutach zawiecha i znowu musi być szybki reset fona :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kruchy

Dziwna sprawa, u mnie nie mialem takich problemow. Moze sprobuj kompletnie od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie dziwna sprawa ROM naprawdę fajny ale teraz jak narazie jadę na RevHDv4... Ale dzięki.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faudel
    a na koniec co odkryłem to że podczas włączenia Marketu po 5 minutach zawiecha i znowu musi być szybki reset fona

u mnie podobnie, ale już po kilkunastu sekundach przebywania w markecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

To moj pierwszy post - do tej pory raczej obserwowalem. Panowie jest problem. Zainstalowalem WIUI 2.1.20, wszystko cacy smiga. Jestem powalony jakoscia tego romu w polaczeniu z kernelem Siyah. Bateryjka jeszcze nigdy tak dlugo nie wytrzymywala. Ale jest jedno ale.... nie dziala mi kamera i za cholere nie moge odpalic zadnego avika. Czytalem ze sa z tym problemy ale na romie opartym na ICS w wersji Beta, a nie na WIUI 2.1.20. Jakies pomysly?

---------- Post dołączono o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Dobra kamera wrocila po hot bootcie. Ale caly czas nie wiem jak dodac kodeki do otwarzacza wideo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam serdecznie wszystkich.

To moj pierwszy post - do tej pory raczej obserwowalem. Panowie jest problem. Zainstalowalem WIUI 2.1.20, wszystko cacy smiga. Jestem powalony jakoscia tego romu w polaczeniu z kernelem Siyah. Bateryjka jeszcze nigdy tak dlugo nie wytrzymywala. Ale jest jedno ale.... nie dziala mi kamera i za cholere nie moge odpalic zadnego avika. Czytalem ze sa z tym problemy ale na romie opartym na ICS w wersji Beta, a nie na WIUI 2.1.20. Jakies pomysly?

---------- Post dołączono o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Dobra kamera wrocila po hot bootcie. Ale caly czas nie wiem jak dodac kodeki do otwarzacza wideo

spróbuj MX Video Player z marketu + kodeki:

https://market.android.com/search?q=mx+video+player&c=apps

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MX Video Player zalatwil sprawe. Dzieki. Teraz napidroid i subLoader - programy do pobierania napisow odmawiaja. Tak jakby nie mialy prawa do zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    picco

Rom generalnie bardzo dobry. Podoba mi się jego wygląd, przystępna kolorystyka no i duże możliwość customizacji. Szybki i wydajny(prawie 8 tys. w antutu @1,6Ghz) nie mniej jednak zdarzyły mi się crashe bądź dłuższe uruchamianie apek a ponadto chwilę po włączeniu marketu zawiesił mi się telefon(ale tylko raz). Na pewno przegrywa z romami opartymi na stockach jeśli chodzi o odtwarzanie filmów w full hd, czy też nagrywanie wideo. Widać też,co prawda jedynie minimalne spowolnienia, co jednak mnie irytuje.

Na jakiś czas na nim zostanę, może zostanie wydana jeszcze jakaś lepsza wersja na gb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiecie może, czy da się tu zrobić auto załączanie 3g?

Coś jak w cyanie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi