Skocz do zawartości
Gość xxyz

I9100 XXLP6 Android 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Pewnie google maps pokazuje Ci pozycje na podstawie Wifi/3G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale to dalej z TW 4.0 a ICS oficialny ma być z nowym TW na bazie Halo theme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosba o pomoc!!! jestem troche glupi w tych sprawach ale mam pytanko co do trgo PITA!!!!!!! nie mam go!! a bez tego nie chce sie robic

---------- Post dołączono o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

mam zaznaczyc re-partition???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom5
    Coś samsungowi wolno idą te poprawki.

Wygląda to tak jak by cały rom przystosowywała tylko jedna osoba a nie grono ludzi.

Dokładnie o tym samym pomyślałem, możliwe, że wszystkie siły w tej chwili skierowano na dopracowanie SGS 3. Wiadomo, że konieczność dostosowania ICS dla tego telefonu (SGS 2) i innych starszych modeli to dla Samsunga kula u nogi i najchętniej by tego nie robili wcale.

Edytowane przez tom5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalacja jak zawsze na kompletnie czysty tel i rom po wipe itp. Po instalacji także wipe. Wszystko stock bez przywracania czegokolwiek

Więc tak:

- Z marketem nie miałem żadnego problemu, śmiga na wi-fi i danych

- wi-fi kilka razy się rozłączyło, choć telefon leży obok routera

- co do zasięgu: HSDPA+ i 3G śmigają, ale nadal (co mam na każdym ICS) gdy zadzwonię do siebie z innego telefonu, często słyszę "abonent czasowo niedostępny" lub inne podobne, jakbym miał telefon wyłączony lub był poza zasięgiem. Zadzwonię po kilku sekundach, już sygnał jest. To samo tyczy się sms - potrafią przychodzić z opóźnieniem i kilka na raz.

- GPS nie działa (nie pokazuję się nawet ikonka na pasku)

- nie można potwierdzić aktualizacji oprogramowania (wyskakuję błąd), przez co ciągle mamy ikonkę na pasku

- gMail niby się synchronizuje, ale nie działają dobrze powiadomienia push. Jak mu się zachce to da mi znać o mailu, jak mu się nie chce to nawet mając otwartego gmaila nie powiadamia mnie o poczcie. Musze ręcznie odświeżyć

- Aplikacje systemowe lubią się czasami przywiesić. Kalendarz, gmail, przy teście face unlock też złapał zawiechę, tylko restart wchodził w grę.

- trochę niestabilny. czasami robi coś błyskawicznie, a czasami dosyć długo myśli żeby się wybudzić.

Podsumowując to wszystko wkurza, jak dużo się ze wszystkiego korzysta. Ostatnim według mnie ROMem , który absolutnie wszystko robił jak należy był 2.3.6 KK5, nie ma żadnych zostawionych napisów czy niedorubek. Czasami laga złapał, ale można na nim polegać. Do niego też wracam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fudiasz

RYCHO-K nie musisz robic z pitem, nie zaznaczaj re-partition

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patroy
    no ale to dalej z TW 4.0 a ICS oficialny ma być z nowym TW na bazie Halo theme

Niee, coś Ci się przesłyszało :) za dużo pracy włożyli w dostosowywanie 4.0 żeby na koniec to porzucić.

Swoją drogą rzeczywiście jak krew z nosa im idą te poprawki, ważne, żeby wyszła chociaż jedna stabilna wersja, no i żeby Cyan w końcu ruszy, to będzie można w customach przebierać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie przesłyszało mi sie:)

Wszystko okey tylko nie ma przełącznika 2g/3g, gtalk nie działa, synchronizacja samunga też nie. GPS też nie działa,

i w klawiaturze Samsunga mam zamienione Y z Z i nie wiem jak to zmienic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ...klawiaturze Samsunga mam zamienione Y z Z i nie wiem jak to zmienic

Ja mam qwerty.

Wysłane z drugiej galaktyki za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi