Skocz do zawartości
leddobros

ładowarka samochodowa - jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

mrock

Zawsze kupowałem oryginalne akcesoria do swoich telefonów, ale widząc ładowarkę samochodową do Desire za 69zł poddałem się i kupiłem noname z wejściem USB 2A. No i zmarnowałem pieniądze. Okazało się, że 2A to ta ładowarka ma tylko na opakowaniu. W rzeczywistości ma max 500mA, bo jak jadę samochodem z włączonym GPSem, to mi spada poziom naładowania mimo podłączonej ładowarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj to co jest napisane w tym wątku - problem może tkwić w rozpoznawaniu ładowarki przez telefon a nie w samej ładowarce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    charly

Twoj telefon potrzebuje wiecej pradu, niz twoja ladowarka Ci podaje. Dlatego tez podczas uzywania nawigacji tak naprawde nie jest w stanie go naladowac. Kup oryginalna ladowarke

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam originalną i też ładuję.

Mrock: Nie wiaszaj głowy i daj na radę jimmyD-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No naprawdę dziwne, że komuś chce się ryzykować z jakimś badziewiem. Za ładowarkę HAMA zapłaciłem 30zł w sklepie nie dla idiotów (a więc pewnie można ją znaleźć taniej) i nie mam żadnych problemów. A przynajmniej producent wiarygodny...

Mógłby kolega napisać jaki dokładnie jest model tej ładowarki i jakie ma parametry(napięcie na wejściu i wyjściu oraz prądu ładowania). Na stronie HAMA nie ma tych informacji, natomiast zdjęcia są takiej jakości, że nie pozwalają rozczytać tabliczki znamionowej.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bizon

Kupiłem oryginalną ładowarkę HTC CC200 i mam taki problem, że bardzo luźno trzyma się ona w gnieździe zapalniczki. Przy jakichś większych wybojach potrafi się obluzować z gniazda i ładowanie jest przerywane. Samochód to Opel Astra 2.

Czy może ktoś się orientuje czy taka sytuacja jest normą (jakoś w to nie wierzę) czy mój Opel ma jakieś starsze gniazdo ładowarki? Tak na oko to dobra byłaby dla mnie ładowarka c100, która ma końcówkę z takich grzybkiem, a nie zaokrągloną, jak c200.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka postów wcześniej jest opisana geneza problemu z ładowarkami z nie HTC. Sprawdź czy podczas ładowania telefon pokazuje 'ładowanie USB' jeżeli tak, to musisz lekko przerobić tę ładowarkę zwierając ze sobą piny danych w kablu; usb ładowarki (o ile ładowarka ma w złaczu uUSB wszystkie styki).

Off korz nie biorę odpowiedzialności za wyniki takich działań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilka postów wcześniej jest opisana geneza problemu z ładowarkami z nie HTC. Sprawdź czy podczas ładowania telefon pokazuje 'ładowanie USB' jeżeli tak, to musisz lekko przerobić tę ładowarkę zwierając ze sobą piny danych w kablu; usb ładowarki (o ile ładowarka ma w złaczu uUSB wszystkie styki).

Off korz nie biorę odpowiedzialności za wyniki takich działań.

dlatego wlasnie postanowilem sie z tym nie pier#$%$&4 i kupuje ori za 70 blaszek....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu

a jaka jest roznica pomiedzy cc100 a cc200

musze kupic ladowarke i nie wiem jaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna ma mini usb a druga micro.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x