Skocz do zawartości
leddobros

ładowarka samochodowa - jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

remmyhi

Mam ładowarkę od Motoroli (świeci lekkp na niebiesko diodą). Przejechałem już szmat dróg i Desire cały czas działa świetnie. Co prawda jak jest ciepło (albo gorrrrąco) to telefon się grzeje, ale wystarczy go zdjąć ze słońca i po chwili jest ok. Co najważniejsze nie ma problemu z nienadążaniem w ładowaniu.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem że będę się powtarzał, ale wiele linków wygasło i po prostu nie wiem o których ładowarkach piszecie

dlatego zapewne ponawiam pytanie ale...

ladowarkahtcnew4z.jpg

ORYG. Ładowarka HTC HD2, DESIRE, 2A, cc c200 (1444196964) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

1432967883

HTC CC C200 ORG LADOWARKA DO Desire HD / Desire Z (1432967883) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

czym tak naprawdę się różnią te ładowarki (oprócz parametrów) i czy ta pierwsze to jakaś podróbka ?? i czy warto ją kupić ?? czy lepiej tą druga??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta 1 to podróba na 100%. W htc store ładowarka cc c200 wygląda zupełnie inaczej (tak, jak ta, której zdjęcie zamieściłeś poniżej). Ja kupiłem tę 2. Jestem zadowolony, aczkolwiek kabel USB (sprężynka) jest raczej mało rozciągliwa przez co krótka (szybko wraca do pierwotnego stanu), ale może się jeszcze rozciągnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ta 1 to podróba na 100%. W htc store ładowarka cc c200 wygląda zupełnie inaczej (tak, jak ta, której zdjęcie zamieściłeś poniżej). Ja kupiłem tę 2. Jestem zadowolony, aczkolwiek kabel USB (sprężynka) jest raczej mało rozciągliwa przez co krótka (szybko wraca do pierwotnego stanu), ale może się jeszcze rozciągnie...

Obie są oryginalne od HTC, tylko że ta pierwsza jest źle opisana. To jest HTC cc c100, a ta druga tak jak piszecie cc c200.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    misbe

Czy ktoś się orientuje gdzie się włacza tryb samochodowy aby się uruchamiał automatycznie.

Po podłączeniu do zestawu samochodowego wlacza sie tylko ładowanie. Ładowarka jest na pewno sprawna bo na Desire kumpla włącza się tak jak powinno czyli tryb samochodowy. Nigdzie tego w ustawieniach nie mogę znaleźć.

---------- Post dołączono o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Czy ktoś się orientuje gdzie się włacza tryb samochodowy aby się uruchamiał automatycznie.

Po podłączeniu do zestawu samochodowego wlacza sie tylko ładowanie. Ładowarka jest na pewno sprawna bo na Desire kumpla włącza się tak jak powinno czyli tryb samochodowy. Nigdzie tego w ustawieniach nie mogę znaleźć.

Problem rozwiązany, Full Wipe pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andre
    A ja zakupiłem takie coś i będę używał.

http://download.p4c.philips.com/files/s/sce7640_12/sce7640_12_pss_pol.pdf

Nie tylko do auta:)

Powodzenia. 350 mA to chyba do ładowania mp3. Ja polecam ładowarkę Xqisit 522519X - Ładowarka samochodowa Xqisit w RTV EURO AGD ,desire pięknie się ładuje na kablu z SGS, kabel z htc ze względu na połączenie pinów ładuje niskim prądem co przy korzystaniu z nawigacji jest niewystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kabel z htc ze względu na połączenie pinów ładuje niskim prądem co przy korzystaniu z nawigacji jest niewystarczające

Nie potwierdzam. U mnie oryginalny kabel HTC ładuje wysokim prądem (2,5h).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andre

Oryginalny kabel czego, ładowarki samochodowej czy sieciowej? I ładuje z czego? Samochodowej ładowarki htc czy czegoś innego? Możesz opisać konkretnie? Kabel z sieciowej na tej samochodowej o której pisałem ładuje max 500 mAh, natomiast ori kabel samsunga na tej samochodowej ładuje desire tyle ile da ładowarka samochodowa. Podobne sytuacje już były opisywane wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z zarządzeniem administracji obecny temat o ładowarkach zostaje zamknięty.

Dalsze kwestie związane z ładowarkami należy omawiać tu:

Ładowarki - Forum Android.com.pl

Ewentualne uwagi proszę zgłaszać administracji ;)

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x