Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Igus

Blokada podczas włączania

Rekomendowane odpowiedzi

Igus

Witam. Ostatnio dopadł mnie problem polegający na tym że podczas włączania telefonu dochodz on do momentu wyświetlania napisu android na czarnym tle i dalej już nic nie postępuje. Telefon leży w takiej pozycji i nie chce dalej nic robić...

Pómóżcie prosze.!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    naxcel

Pobierz ROM z tąd: FileFactory Folder view - STOCK ROMS 8300(select your file below) . Utwórz na karcie SD folder o nawie dload i wrzuć tam plik update.app

Wyłącz telefon i włącz go jednocześnie trzymając przez kila sekund głośność w górę, czerwony przycisk i przycisk zasilania. W menu wybierz "Wipe data/factory reset" a później "apply update from sdcard".

W ten sposób zinstaluje się czysty system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igus

Niestety. Ten sposób nie działa...

Jakieś inne pomysły.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to możliwe, bo sam nidawno wracałem do stockowego ROMa i bez problemu tym oto sposobem go wgrałem. Coś musisz robić źle.

1. Upewnij się czy pakujesz na kartę pamięci cały spakowany plik .zip czy wypakowany plik .apk (naturalnie ten drugi jest właściwy)

2. Upewnij się czy folder napewno nazywa się dload

3. Naciśnij przyciski w takiej kolejności: cz. słuuch + głośność w górę + na końcu power, bo może starasz się nacisnąć je jednocześnie w jakiś dziwny sposób i przez to nie ładuje update'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe, do recovery wchodzisz ziel. słuchawka+głośność do góry+power, aczkolwiek nie ma takiej potrzeby bo opisana powyżej metoda niejako ładuje tą właśnie opcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czytam wasz wątek i stosuje się to opisu. Ale gdy wchodzę do recovery system to mam listę kilka pozycji:

reboot system naw

apply sdcard update.zip

wipe data/factory reset

wipe cach partition

ja mogę jedynie w tym oknie poruszać się przyciskami głośności (góra i dół) lub scrollem też góra i dól ale którem klawiszem zatwierdza się wybór. U mnie żaden nie działa (poza wymienionymi wyżej).

Proszę o pomoc i pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pobierz ROM z tąd: FileFactory Folder view - STOCK ROMS 8300(select your file below) . Utwórz na karcie SD folder o nawie dload i wrzuć tam plik update.app

Wyłącz telefon i włącz go jednocześnie trzymając przez kila sekund głośność w górę, czerwony przycisk i przycisk zasilania. W menu wybierz "Wipe data/factory reset" a później "apply update from sdcard".

W ten sposób zinstaluje się czysty system.

Link podany w tym poście jest nieaktualny :-/

Czy ktoś wie gdzie można ściągnąć czysty system do tego telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi