Skocz do zawartości
boleek

Kurz "pod" wyświetlaczem

Rekomendowane odpowiedzi

boleek

Witam.

Czy moglibyście sprawdzić swoje telefony i wpisać czy też macie problem z kurzem - widać go na wygaszonym telefonie najlepiej pod ostre światło - specjalnie nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu. Jeśli się okaże że ten typ tak ma to oleje sprawę a jeśli felerna sztuka to będę chciał wymienić.

Dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fona mam od ok miesiąca i nie zauważyłem czegoś takiego pod wyświetlaczem

OT gdzie ty nosisz ten telefon że masz kurz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio coś takiego widziałem na jakimś samsungu chyba na F480 i telefon w serwisie dostał nowy ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boleek

Telefonu używam powiedziałbym normalnie - nie wiem za bardzo skąd się tam wziął - być może był tam od nowości - mogłem nie zauważyć, wcześniej nie przyglądałem się wygaszonemu ekranowi dokładnie prostopadle w świetle dziennym - bo tylko wtedy go widać - przy włączonym podświetleniu nie sposób się dopatrzeć - zauważyłem dopiero kiedy czekałem aż mi się film z YouTuba zbuforuje - wtedy ekran też jest zupełnie czarny. Coś jest na rzeczy, po wpisaniu w googla "htc desire dust" niestety pojawia się kilka wyników

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponury

Noszę telefon w pokrowcu, ale też mam jeden pyłek pod wyświetlaczem, nie przeszkadza mi strasznie ale wiadomo nowe cacko i każda najmniejsza wada drażni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boleek

Tak jak wcześniej pisałem - w użytkowaniu nie przeszkadza w ogóle - jedyny problem może być później z Resale Value

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawaj na gwarancję.Chyba ktoś z herowców miał podobny problem i dał na gwarancję. Zapewne wymienili ekran ale jeszcze sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweq

Pod wyświetlaczem jest siatka punkcików (prawdopodobnie coś związanego wykrywaniem dotyku), czasami w mocnym słońcu można je zauważyć, jesteś pewien, że to nie one ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boleek

Siatkę widzę swoją drogą - a kurz swoją, szczególnie w okolicach przycisku zmiany głośności. Od kiedy o nim wiem, widzę go nawet przy wybudzonym ekranie kiedy tło jest bardzo jasne - coś mi się zdaję że oddam na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet się nie zastanawiaj. Jest to jakaś forma uszkodzenia. Jeżeli twój ma kurz a innych nie ma to jest to podstawa do dania telefonu na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi