Skocz do zawartości
Janko

[Android 2.3.6]I9103XWLA4

Rekomendowane odpowiedzi

sorgal

no tak wszystko fajnie, ale czy to aby jest custom rom?, a ja nie chce rootowac telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

tak custom czyli modyfikowany i to znacznie , a.. wykupies moze ubezpieczenie telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zainstalujesz na niemca nie bedziesz mial brandingu ja tak mialem no chyba ze wgralem sobie wersje z podmienionym plikiem csc tylko zapomnialem czy to juz robilem czy nie ;/ ja brandingu nie mam :) teraz testuje nowy ardatdat kernel v1.8.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

tutaj masz to o czym pisze silenth masz tez odrazu CWM

Яндекс.Народ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

nie, nie posiadam ubezpieczenia telefonu, no bo i po co :)

grzebie w telefonie swiadomie i na wlasna odpowiedzialnosc, wiec robie tylko to co wg mnie miesci sie w granicach rozsadku

dodatkowo wychodze z zalozenia ze nie po to stado developerow firmy samsung siedzi i duma nad Stock ROMem przez pol roku albo wiecej, zeby jakis Staś czy inny domorosly programista pozmienial troche tego, troche tego i voila!!!: mamy custom rom z nowymi ikonkami, nie jara mnie to :D

jestem sceptycznie nastawiony i raczej pozostane na Stockach

chyba ze sie nei doczekamy oficjanej aktualizacji do ICS to moze CM9 jak bedzie

a co do tego linku, który podales, jezeli dobrze rozumiem to jest Stock Rom austiacki 2.3.6 z podmienionymi plikami csc z wersji 2.3.5 niemieckiej?

tylko nazwa zawiera "CWM" tzn paczka ma w sobie Recovery dodane oprocz Romu czy musze zainstalowac go przez Recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

Instalujesz odinem, ma w sobie cwm recowery zamiast stockowych zakladam ze roota tez moze miec juz

I nie przeceniaj fabrycznych deweloperów az tylu ich samsumg nie zatrudnia w stosunku do ilosci produktów regionów itp..

Wysłane z mojego GT-I9103 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

nie chodzi mi to ze fabryczni deweloperzy są jacyś cudowni i tylko ich twory godne są uwagi, nie w tym rzecz :)

uważam jednak ze większość custom romow jest przeceniona i nie warto sobie nimi zawracać głowy

eh tak czy siak rezygnuje z I9103XWLA4, sprawdzę jeszcze ten niemiecki 2.3.5 a jak nie to wracam do 2.3.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

kazda kolejna wersja jest poprawiona z bledow wiec predzej czy później 2.3.4 wyjdzie cos co bedzie dla ciebie uciazliwe i wgrasz 2.3.6 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

mialem 2.3.4 przez 2 miesiace i nic sie nie dzialo 2.3.6 zniechecil mnie po 3 dniach ;p nie przecze jednak ze gdyby dzisiaj wyszedl rom specjalnie dla Polski to bym go przetestowal :) obecnie wgralem 2.3.5 na razie wszystko dziela ladnie

czekam na ICS i mam nadzieje ze sie wreszcie doczekam bo tu zaraz lipiec sie zacznie a ostatnie wiesci to chyba w marcu czytalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi