Skocz do zawartości
Janko

[Android 2.3.6]I9103XWLA4

Rekomendowane odpowiedzi

maxym a opisal bys po polsku co jak bo jakos tak nigdy kontaktu z total comander nie mialem ;/

Samemu mi zajęło trochę czasu znalezienie tego. Zrób tak jak w tutorialu cytowanym wyżej. Jak zostawisz plik romu z rozszerzeniem md5 wywali Ci md5 hash value invalid :zdegustowany: w Odinie. Zmień rozszerzenie romu na .tar i flashuj :facepalm:. Widziałem że zadawałeś pytania na temat tej podmiany csc. Być może już sobie z tym poradziłeś ale jeśli nie to masz rozwiązanie. U mnie działa, telefon wstał po flashu i mam 2.3.6 jak kolega MAXYM.

PDA:I9103XWLA4

PHONE:I9103NELA1

CSC:I9103OXXKH1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

juz zrobilem , wystarczy wgrac sam modem odin z innego romu a one podane sa na xda i 4pda :)

ps chcialem tez zaangazowac maxyma do rozwoju dzialu galaxy r ale widac nie wyszlo :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    juz zrobilem , wystarczy wgrac sam modem odin z innego romu a one podane sa na xda i 4pda :)

ps chcialem tez zaangazowac maxyma do rozwoju dzialu galaxy r ale widac nie wyszlo :/

Wiesz ja jestem noobem. To był mój pierwszy up spowodowany znudzeniem w oczekiwaniu na ICS. Prawdę powiedziawszy 2.3.6 jest lepszy. Telefon mi przyśpieszył i lepiej trzyma baterie. Poza tym nie było aż tak trudno.

Co do pana Maxyma podejrzewam że się poddał i kupił S2 jak większość posiadaczy Royal;). Ja tam lubię być oryginalny. Nie oddałem mojej Rki nawet jak zauważyłem martwego pixela do serwisu z obawy że mi coś uwalą:cool:. Pixel świeci ale nie przeszkadza w użytkowaniu telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecie R to fajny fonik niczego mu nie brakuje :) Ja na razie wrocilem do 2.3.5 bo cosik sie sypalo po zmianach kerneli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam postanowilem sie podzielic pewnym spostrzezeniem odnosnie baterii. Otoz po zainstalowaniu niemieckiego romu 2.3.5 a na to Austriackiego 2.3.6 ze zmienionym CSC bateria bardzo ladnie trzyma :D Bez zadnego wipe`a i bez wgrywaniu romu na full baterii :) moze to komus pomoze bez kombinacji z custom romami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

dokladnie tak jak na tym tutku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

Co do moich spostrzezen to mam wrazenie, ze wifi oraz gps dziala mi gorzej niz do tej pory, dodatkowy bol sprawia mi brandowanie tego softu przez 3mobile.

Moze zapodacie jakies inne sprawdzone stock romy bez brandu w wersji 2.3.6 albo 2.3.5, oczywiscie PL???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstaluj niemca a potem bez wipe'a tego austriackiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

zobacze moze cos to da, ale szczerze watpie, do tego ten austriak ma branding, wiec jedyne co moze sie poprawic to jakosc zasiegu i dzialanie wifi/gps

moze jakis konkretny rom w wersji 2.3.5 jest wart uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi