Skocz do zawartości
szwagier90

Zmiana tapety ekranu startowego bez zmiany tapety ekranu blokady

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Przy ustawianiu tapety ekranu startowego przy pytaniu czy ustawić taką samą tapetę dla ekranu blokady znaznaczyłem przypadkowo haczyk przy 'Nie pytaj ponownie'. No i niestety teraz za każdym razem jak ustawiam tapetę normalną, z miejsca ustawia mi się tapeta ekranu blokady.

Czy jest z tego jakieś wyjście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A probowales wyswietlacz - tapeta - tapeta blokady ?

Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, to działa.

Ale nie znacie sposobu na anulowanie tego haczyka 'Nie pytaj ponownie'? Mniej wiecej to samo tyczy się haczyka przy wyborze domyślnej aplikacji dla otwieranej intencji... Co np jak ustawię, żeby domyślnym programem do dzwonienia był Skype a nie normalne wybieranie gsm? Gdzie to zmienić albo lepiej ustawić, żeby za każdym razem pytało mnie o wybór?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikmac

Znany, było wiele razy na tym forum... Wchodzisz w zarządzanie konkretnej soki i kasujesz ustawienia domyślne

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to, że w ustawieniach prywatności muszę przywrócić ustawienia fabryczne? Jeżeli nie o to chodzi, to gdzie mogę znaleść "kasowanie ustawień domyślnych"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mtyran

A ja mam pytanie jak zrobić odwrotnie - aby tapeta ekranu blokady była automatycznie ustawiana na taką samą jak tapeta pulpitu. Od razu piszę, że w opcjach wyświetlacza nic takiego nie znalazłem i nie pojawiło mi się pytanie takie jak u szwagier90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w zarządzanie aplikacjami i znajdź aplikacje wallpaper chooser lub coś podobnego ,kliknij na nią zjedź na dół i wybierz "wyczyść ustawienia domyślne" chyba powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mtyran

"Brak ustawień domyslnych" więc domyślam się że wiele w temacie nie zdziałam. Swoją drogą dziwne że nie miałem nawet tego pytania przy pierwszej zmianie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez prosze o ta sama pomoc z tym ze mam andka 4.0.3 i przez wejscie w aplikacje/wszystkie jest po polsku "wybor tapet z animacja na zywo"lecz tu nie ma ustawien domyslnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi