Skocz do zawartości
Torcida

Włączanie internetu bez uprzedzenia abonenta

Rekomendowane odpowiedzi

KunDun

Hmm, sprawa jest dziwna i tylko Ty możesz na tym stracić, więc najlepiej uderzyć do serwisu, zwłaszcza jeśli telefon jest na gwarancji. Być może jest w 100% sprawny, ale nawet przeinstalowanie softu może pomóc. A jeśli nie jest na gwarancji, to spróbuj to sam zrobić, szkoda ryzykować opłat i nerwów w przyszłości :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest gwarancja. A jest jakaś aplikacja w markecie która blokuje całkowicie internet od operatora ? Ale żebym też mógł korzystać z mojego domowego Wi-Fi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest gwarancja. A jest jakaś aplikacja w markecie która blokuje całkowicie internet od operatora ? Ale żebym też mógł korzystać z mojego domowego Wi-Fi ?

Są aplikacje, ale są one zazwyczaj zbędne. Jak chcesz całkowicie usunąć możliwość łączenia się z internetem przez sieć komórkową, to usuń APN'y (ustawienia->sieci bezprzewodowe->sieci komórkowe->Nazwy punktów dostępu)

Jak je usuniesz nie będzie możliwości połączenia się z internetem oraz nie będzie możliwości odbierania/wysyłania MMS'ów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@torrida. Ja bym operatora za właczanie się transmisji danych nie obwiniał. Tylko jakiegoś hakera. Pobierałeś ostatnio z marketu jakąś aplikację?? Stawiam na to że w telefonie zagnieździł Ci się jakiś trojan i ktoś przeją kontrole nad Twoim telefonem. pobierz z marketu jakiegoś antyvira najlepiej Kasperskiego i przeskanuj telefon. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niron

Taaak i robi mu na zlosc wlaczajac net ehh. Co do operatora to niems takiej opcji aby zdalnie cos zmienial. Cos masz namotane w sofcie. Zrob resa calego telefonu wczesniej zgraj sobie kontakty itp.

//x8 z licencja na tapanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fazer

Wejdz w ustawienia apn, i w Intenet pozmieniaj na losowe rzeczy ;)

Niezawodny sposob. Nie ma bata zeby cos sie polaczylo, bo nie wie jak.

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi