Skocz do zawartości
kropkacompl

Zestaw motorola atrix work and play kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z Was kupował coś takiego ?

Tutaj mam ZESTAW MOTOROLA ATRIX WORK AND PLAY KIT który znalazłem na allegro tylko pytanie czy z tym zestawem wszystko ok czy to czasami nie jakaś podróbka i będzie działał webtop bo tylko na tym mi zależy ?

Osobiście cena jakoś mi nie pasuje bo sama stacja w sklepach internetowych kosztuje od 400 do 550 zł

Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

link który podałeś nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    def102

Patrząc na fotki zamieszczone na aukcji ciężko powiedzieć czy to jest produkt oryginalny czy jakaś podróbka. Niemniej jednak nie odbiega to wygladem od oryginalnego zestawu jaki posiadam.

Z opisu wynika, że zestaw jest oryginalnie zapakowany. Ja swój zestaw Work&Play kupiłem w razem z telefonem w Komputroniku i dostałem w sumie trzy pudełka:

1. Telefon z podstawowymi akcesoriami (ładowarka, kable, ..).

2. Stacja dokującą z zasilaczem i pilotem.

3. Klawiatura i mysz

Możesz poprosić sprzedającego o przesłanie zdjęć opakowania i jak trzeba mogę przesłać Ci swoje dla porównania. Nie wiem tylko czy stacja dokująca i klawiatura zawsze pakowane są w oddzielne pudełka.

Patrząc na spis zawartości zestawu brakuje tam zasilacza stacji dokującej, a nie jest to zasilacz microUSB tylko coś przypominające miniaturę zasilacza do laptopa (z kablem sieciowym typu "koniczynka").

Cena jest się bardzo atrakcyjna, jeszcze niedawno sama klawiatura z myszką kosztowały na Allegro ~350zł, a ten sam sprzedający na innej aukcji <LINK> sprzedaje je za 249zł, a na jeszcze innej nawet za 299zł <LINK> - czyli sama stacja dokująca jest prawie za free.

Edytowane przez def102

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena jest kuszący ale nie chce kupić tego pochopnie choć muszę przyznać ,że. się napaliłem. Napisałem do sprzedać ale brak odpowiedzi być może dla tego ze jest weekend. Fajnie by było jak by ktoś był z Krakowski i sprawdził ten sklep lub coś o nim napisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja u nich kupowałem kilka razy różne akcesoria i praktycznie zawsze było ok (raz ładowarka samochodowa padła po 1h użytkowania ale następnego dnia wymienili na nową). Pamiętaj że kupując przez internet masz 10 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pamiętaj że kupując przez internet masz 10 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny.

Pamiętam ,ale dobrze by było jak sprzedawca by się odezwał - no i przy zrwocie samemu ponosisz koszty za przesyłkę więc te parę złotych było by ewentualnym kosztem testu.

Jak by ktoś był z Krakowa i mógł by podejść jutro i sprawdzić ten zestaw to był bym wdzięczny.

Nie robię edytuj aby powiadomić iż zaryzykowałem i zakupiłem - jak dojdzie i sprawdzę to napiszę czy działa, i czy warto nabyć.

Pozdrawiam

Edytowane przez artur611

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    def102

Zwracałem już na to uwagę autorowi wątku. Dziwnym trafem nie ma zasilacza na zdjęciach w opisie aukcji.

Wysłane z mojego MB860 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem przed wysyłką i pytałem o stację dokującą czy ma dwa wejścia czy jedno ( żeby nie okazało się ,że to tylko ładowarka biurkowa ) i pytałem o zasilacz i powiedziano mi ,że jest w zestawie zasilacz, więc mam nadzieję ,że sprzedawca okaże się słowny. Szkoda ,że nie dopisano na mojego maila i gadu gadu gdzie też wysłałem zapytania przynajmniej miał bym to na piśmie, a przyznam szczerze ,że nie pomyślałem o nagraniu rozmowy ,żeby mieć ewentualnie jakiś dowód. Mam jednak nadzieję ,że będzie wszystko ok. Paczka jest w drodze więc dam znać jak dojdzie.

Edycja: Sprawdziłem raz jeszcze opis w sklepi i nie jest podane ,że nie zawiera zasilacza a bez tego nie da się uruchomić zestawu ,czyli produkt był by nie kompletny. Więc mam nadzieję ,że będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi