Skocz do zawartości
kropkacompl

Zestaw motorola atrix work and play kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Też zaryzykowałem i kupiłem . Własnie odebrałem . Całość zapakowana fabrycznie cały komplet .Jest zasilacz . :D

Wszystko oryginalne.

Pozdarwiam

Edytowane przez ortadragon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa u Ciebie wszystko ?

U mnie nie włącza się webtop po włożeniu telefonu do docka :( jestem załamany. Oczywiście docka podłączony kablem HDMI ( z kompletu telefonu ) pod tv. Ktoś ma jakieśpomysły ??

Ortadragon jak u Ciebie działa daj znać lub podaj kontakt na PW to zadzwonie może mi coś podpowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Odebrałem ,ale jestem w pracy sprawdzę po godzinie 18 . Poczekam z godzinke bo jest zimno i dopiero podłączę .

Odrazu napiszę czy działa .

---------- Post dołączono o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Może zasilacz walnięty ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra działa - sprawcą zamieszania okazał się Advancet Task Killer który uwalił mi proces odpowiedzialny za odpalenie webtopa. Teraz próbuję sparować mysz i klawiaturę.

Hello Moto - ze pozwolę sobie zacytować stary tekst z reklamy Motoroli. Webtop działa poprawnie, mysz i klawiaturę tez (proponuje kupić sobie baterie bo te w zestawie ledwo zipia ) parowanie tych gadżetów okazało się lekko skomplikowane ,ale to właśnie z powodu baterii. . Sam zestaw jak najbardziej ok - zastrzeżenia można mieć do sprzedawcy bo nie opisał na aukcji ani na swojej stronie ,ze to zestaw z wtyczka amerykańska czyli trzeba mieć przejściówkę ,ale bo tak jak jak podobny kable w innym zasilaczu.

Kolejna edycja teraz już z laptopa - Co mogę jeszcze dodać po krótkiej zabawie - wrażenia jak najbardziej pozytywne - co mnie mierzi ( chyba ,że jeszcze do tego nie doszedłem ) to to ,że sam firefox jest w obcym języku, ale to jeszcze przeżyję,ale sama klawiatura nie jest strikte typowa komputerowa - jest inny układ klawiszy co już mnie uderzyło bo totalnie nie wiem jak osiągnąć polskie znaki o ile jest to możliwe. Tak na szybko - pisałem smsa i jest poprawie ( bez polskich znaków więc wchodzi całe 160 znaków i nic tu nie ukradną nam nasze rodzime ogonki z literek ), dzwoniłem i jest poprawnie ,ale siedząc 2 m od telewizora pod którym stoi telefon trzeba mówić dość głośno aby nas słyszano. Fajnie ,że nadal działają i można je uruchomić wszystkie funkcje z telefonu jaki i aplikacje z androida jak i gry też ( ciężko się gra myszą jak potrzebne jest "dotknąć" dwa miejsca jednakowo. Podsumowując fajna sprawa do przeglądania internetu, komunikacji i bardzo dobre centrum multimedialne do oglądania filmów ,słuchania muzyki o oglądania zdjęć.

Co na szybko udało mi się znaleźć z małych błędów to to iż jak włączymy muzykę w webtopie np. skrótem klawiszowym a później przejdziemy do centrum multimedialnego ( muzyka gra w tle cały czas ) to przechodzimy do zakładki muzyka wybieramy utwór , włączamy go i mamy dwa różne utwory lecące w tym samym czasie.

Pozdrawiam

Edytowane przez kropkacompl
    Dodanie opisu z pierwszych wrażeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam , ze nie mozna przyciemnić wyswietlacza w telefonie jak działa weptop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy warto kupować taki zestaw ? nie lepiej zainwestować więcej w przenośnego lapdoca ? bądz poprostu w tablet ? z klawiatura słabszej marki w tej samej cennie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy warto kupować taki zestaw ?

Na sam początek cena tylko 299zł czyli mniej niż lapdoc i tablet. Kupno tabletu to zawsze traganie dodatkowego urządzenia i gubienie się po pewnym czasie gdzie co zapisałem i szukanie tego na dwóch urządzeniach. Lapdoc to "prawie" mini notebook jak patrzymy na gabaryty więc też kawałek do schowanie - właśnie gdzie schować ? bo w kieszeń już się nie zmieści. Ja osobiście poszukiwałem czegoś co pozwoliło by mi w miarę normalnie przeszukiwać internet na dużym ekranie a nie męczyć się na kanapie z małym telefonikiem w ręku w momencie jak żona korzysta z laptopa. Dodatkowo po podłączeniu tak jak już pisałem mamy naprawdę fajne centrum multimedialne i do filmów, muzyki, zdjęć jak i do przeglądania internetu czy grania w gry z "androidowego marketplejsu".

Ja osobiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam Lapdocka na testach od Motoroli. Polecam bardzo to rozwiązanie, jest ono absolutnie rewelacyjne, ale pod warunkiem zmodowania webtopa, jak to zrobić? zastosować się do mojej instrukcji i gotowe :) mamy Ubuntu w Atrixie zamiast Webtopa :)

Dla leniwych link do instrukcji: http://forum.android.com.pl/f296/poradnik-rozszerzenie-moa-liwoa-ci-webtopa-137889/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mamy Ubuntu

Ok tylko czy to wszystko chodzi płynnie ? Napisz + i - całego sys po przerobieniu web-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to odpowie na wszystkie Twoje pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi