Skocz do zawartości
kropkacompl

Zestaw motorola atrix work and play kit

Rekomendowane odpowiedzi

W samu zastanawiam się czy aż bardzo mi jest to potrzebne na chwilę obecną.... Szkoda mi trochę gwarancji.

Dzięki za filmik - szkoda ,że jakość nagrania a w szczególności dzwięk jest tragicznej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ceny na akcesoria są w końcu "ludzkie":

- podstawka z pilotem 29 zł na alle

- cały komplet Work and Play Kit (czyli jeszcze plus mysz i klawiatura) - 165 zł na alle lub 44 £ na amazonie

- lapdock - 78 £ na amazonie

Kupione :-)...z lekką nadzieją, że ATRIX dostanie kiedyś ICS'a i że lapdock będzie miał funcjonalnośc jak na tym filmie dzięku oficjalnej aktualizacji (ICS jest chyba fajnie skalowalny do różnych rozdzielczości)

Nadzieja tym większa, że Google oficjalnie przejął już Motorolę i może w końcu postarają się o szybsze wypuszczanie aktualizacji. A jak nie to będzie cieszył tym co jest lub zmoduje się lapdocka do pełniejszego linuxa.

Edytowane przez jarekte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MacL29

Czy kupiłeś lapdocka na Amazonie? Nigdy jeszcze tam nie kupowałem. Nie ma problemu z wysyłką do Polski. Ile ostatecznie zapłaciłeś? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Nie ma żadnego problemu z zakupami na Amazonie o ile tylko masz kartę kredytową. Najlepiej też wypatrywać towarów które sa wysyłane do Polski za free jak sie kupi powyzej 25 funtów. Akurat lapdock był objęty taka promocją i finalnie kosztował 450 zł, czyli jakieś 50 mniej niż na allegro. Przesyłka doszła w 3 dni robocze.

Wczoraj dopiero lapdock odpalony - na razie musze stwierdzić że firefox mógłby działać szybciej, ale tak jak pisałem wcześniej - myśle ze ICS wyjdzie wcześniej czy poźniej i na Atrixa i lapdock również pokaże swoje wieksze możliwości :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś z Was byłby zaiteresowany to mam Work and Play Kit do atrixa nowy, plus dorzucę dodkowy multimedia dock z pilotem gratis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi