Skocz do zawartości
Grembi

Gry na zewnetrznej karcie SD ?

Rekomendowane odpowiedzi

Grembi

Witam, mam zewnętrzną kartę pamięci 8 GB i chciałbym się zapytać jak przesłać na nią np muzykę tak, aby była ona normalnie wykrywana w odtwarzaczu? Oraz jaki jest sposób przesłania gier na zewnętrzną kartę, bo widziałem parę na forum, ale nie wiem który działa na naszym telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobiko

Jestem w lekkim szoku. Ale ok.

Najczesciej, jesli karta jest w telefonie, to sie podłącza jako urządzenie zew do komputera i np. tworzy się katalog muzyka i wrzucic odpowiednie pozycje w mp3 chociazby. POdobnie jak z grami ale to trzeba jakiś eksploratorem otworzyć i uruchomić instalatora, zeby móc pograć w systemie.

To jest dość trywialne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grembi

Jest jakiś tutorial jak zainstalowane gry przenieść na zewnętrzną kartę pamięci?

---------- Post dołączono o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Mógłby ktoś pomóc, bo przy czterech grach gameloftu już nie ma miejsca na kolejną... Nic się ie da z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grembi

Sprawdzałem sposób z linku, tylko mam dwa problemy. Po pierwsze telefon nie widzi spatchowanego pliku mimo, że dodałem go do folderu z pozostałymi "instalkami", a po drugie, wchodząc do folderu gameloft/games mam tam tylko folder z grą Asphalt 6 ważący ok 800 mb, a nigdzie nie mogę znaleźć folderów z grami: Przygody Tintina, NFL 2012 PRO czy BIA 2, które też mam zainstalowane. Wie ktoś dlaczego tak się może dziać lub jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grembi,gry GL maja dwa miejsca,w które wgrywają pliki do gier.

pierwsze to /sdcard/gameloft/games ,a drugie to /sdcard/Android/data/com.ideaworks3d.nfsshift (na przykład).

Też mam z tym problem w moim LG 2x.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie. Jak mam przenieść zainstalowane gry na zewnętrzną kartę pamięci. Wchodze w te Aplikacje/zarządzaj i przenoszę na kartę Sd ale telefon ma jeszcze jakąś kartę wewnętrzną sd ( pamięc telefonu ?) i właśnie tam przenosi :?

Jak mam to zrobić bo 5Gb zapchane na telefonie i nie moge nic instalować a 4 gb karta sd wolna :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy o to chodzi bo dopiero zaczynam przygodę z androidem :?

Android 2.3.4

LGE V20l

Numer kompilacji GRJ22

---------- Post dołączono o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Spoko widzę, że ogarniacie ten telefon...... Macie te telefony i nie wiecie ? Korzystacie w ogóle z kart Sd ? Wystarcza wam pamięć telefonu 5.1 Gb + 1.3 gb ?

? No niech ktoś pomoże bo mam zaje.. juz te 5 gb :/

Po co w ogóle w tym telefonie to wejscie na kart micro SD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Ty masz ten telefon? To po co się pytasz, skoro wiesz?

Pisząc w ten sposób na pewno nie uzyskasz pomocy. Niektórzy korzystają z innych romów, jak V20m czy V20o, o CM7 i innych nieoficjalnych nie wspominając, dlatego ciężko im coś powiedzieć o V20l. Zresztą nikt tu nie siedzi całą dobę, aby rozwiązywać Twoje problemy.

Temat był już poruszany, na xda jest odpowiednie narzędzie. Wystarczy poszukać.

---------- Post dołączono o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:59 ----------

Jak już mówiłem, temat:

http://forum.android.com.pl/f315/jak-przesa-aae-multimedia-i-gry-na-zewenae-trznae-kartae-pamiae-ci-122394/

Oraz potrzebny link:

Get Gameloft games to external SD - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi