Skocz do zawartości
Grembi

Gry na zewnetrznej karcie SD ?

Rekomendowane odpowiedzi

Johny3

A ja od siebie polecam program Directory Bind

[TOOL] DirectoryBind - move data to external_sd (GameLoft, Shadowgun etc.) ROOT req. - xda-developers

Wystarczy stworzyć sobie na karcie pamięci folder, np u mnie "plikigier" i w programie ustawić dwie ścieżki plików- domyślną i tam gdzie ma się przenieść i zaznaczyć kopiuj. I to tyle, pliki się skopiują i będą na karcie pamięci. Dodam, że są one nadal widoczne na wewnętrznej karcie i w info pisze, że ważą normalnie, np 1,5 GB ( a plików oczywiście tam nie ma, pamięć jest zwolniona i są one na karcie). Nie można tego usuwać ani nic z tym robić.

Myślę, że zrozumiesz :D Ja używam tego u siebie i wszystko działa. Oczywiście musisz mieć ROOT`a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, a mógłbyś jakoś łopatologicznie wytłumaczyć jak to zrobić tym programem? Próbuje przerzucić Asphalt 6 i kopiują mi się pliki na kartę SD, usuwają z folderu Android/data z pamięci telefonu, ale w directory blind ta ikonka dyskietki jest szara i jak odpalam grę to chcę znowu ściagać pliki z neta :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz tam gdzie masz "target" zaznaczyć folder który chcesz przenieść, a tam gdzie "data" folder na który chcesz przenieść(muszisz utworzyć folder o tej samej nazwie), na dole fajkujesz "transfer files from target to data" i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, nie miałem takiej samej nazwy folderu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johny3

Ikonka bedzie szara dopoki na nia nie klikniesz (wtedy bedzie zielona, chyba ze masz bledna sciezke to wtedy bedzie czerwona). A z tego co wiem to folder nie.musi miec takiej samej nazwy jak domyslny.

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi