Skocz do zawartości
Bartekar

Problem z aplikacjami obsługującymi aparat.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z moim telefonem. Mianowicie, wszystkie aplikacje, które wykorzystują aparat (np. Camera Zoom FX czy Google Goggles) po uruchomieniu ich, nie wyświetlają aktualnego obrazu widzianego przez aparat, tylko np. screeny z filmiku obejrzanego na telefonie tydzień wcześniej, czy też wstępu z gry albo fragment losowego zdjęcia z galerii. Obraz jest wzbogacony o plamy jaskrawego koloru, a całość drga. Po zrobieniu jednego zdjęcia (o dziwo, pomimo nie widać nic przez aparat, zdjęcie, które zrobię wygląda normalnie) i wyjściu do momentu fotografowania wszystko działa jak należy, jednak jeśli zamknę aplikację i od nowa ją uruchomię problem wraca. Problem nie dotyczy oryginalnie wgranego aparatu.

Aplikacje, które nie działają na moim telefonie to wszystkie, które doinstalowywałem. W moim przypadku Camera Zoom FX i Google Goggles. Aplikacje były oryginalnie ściągane z Marketu na ten model.

Mój telefon ma system brandowany od Plusa, nie było w nim nic zmieniane, nie był również rootowany. Wersja oprogramowania to 2.2.1.

Dodam, że nie pomogła ani reinstalacja, ani też przeniesienie aplikacji z Device na SD

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu! Stawiam piwo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem, telefon z plusa z brandowanym softem. Niestety żadnego rozwiązania nie znalazłem. W końcu postanowiłem wgrać soft 2.3.4 według tego poradnika

http://forum.android.com.pl/f298/android-2-3-4-dla-i9003-77075/index3.html#post816183

i problem znikł. Przyznam że i telefon lepiej działa :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi