Skocz do zawartości
Quiner

iPod Touch 3G 8GB vs iPhone 2G vs PSP 3004

Rekomendowane odpowiedzi

Quiner

Co byscie wybrali i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem styczność że wszystkimi tymi urządzeniami i wybralbym ipoda, ponieważ iPhone 2g strasznie muli jeżeli chodzi o nowsze gry. PSP fajnie się gra i ma kilka ciekawych tytułów (def jam, god of war) ale nic nie przebije przyjemności z gry na szybszym iphonie (w tym wypadku ipodzie) do tego świetna jakość muzyki. IPhone ma niby to samo ale nie radzi sobie z grami tak samo jak szybszy ipod...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli masz telefon 2g podziekuj chcesz tylko pograc w dobre gry to psp jest naprawde swietne a jeszcze jak przerobisz to naprawde jest super a ipod to iphone bez telefonu wiec po co ci taka cegla a uwierz mi na psp jest super grafa ja mam 2004 i nie mysle sobie aby go sprzedac a jakbys mial brac ipoda to lepiej juz iphona dwa urzadzenia zastepujesz jednym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cepeen

Ja ci powiem tak jak matispidi, iphone 2g sobie odpuść. Chociaż co do dalszej części wywodu to nie do konca się zgodze, do samego hardokorowego grania to jednak bym polecał przerobione psp. Ipod jest super gadzetem, wcale nie jest cegla bo jest ultra cienki, i naprawde lekki, wiec do cegly mu naprawdę daleko. Jakość dzwieku jest przyzwoita, w koncu to tylko mptrojka. Dotykowy panel rządzi, super fajna sprawa, gry niezle, ale na psp są lepsze, wipeout, god of war, supercars v8, rachet & clank itp itd.

ipod bardziej uniwersalny i fajniej sie przeglada www na nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quiner

Telefon mam, więc taki gadżet używałbym właściwie tylko do grania, ew.słuchania muzyki i pobawienia się fajnymi emulatorami instrumentów(ipod). Jeżeli iPhone 2G działa wolno, to chyba lepszym wyborem będzie iPod 3g 8GB. Jednak słyszałem, że 3G 8GB to po prostu 2G, tylko inaczej nazwany i daleko mu jeszcze do prędkości 3G 32GB. Stąd moje pytanie: czy na iPodzie 3G 8GB nie będą się ścinały jakieś nowsze tytuły gier, jak np. Asphalt?

I jeszcze jedno. Boję się trochę tego przerabiania PSP. Można to łatwo zrobić samemu, bo poradniki, które czytałem są strasznie skomplikowane? Ile zajmuje taka przeciętna gra na karcie pamięci(np. God of War)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gow zajmuje 1,5 gb a takto okolo 1gb jedynie buzz quiz 2 gb ale ja na 8 gb karte wrzycam 8 - 9 gier zalezy od pojemnisci a przerobienie to pestka ja przeraialem jeszcze pandora i magic karta jak do gier to bierz PSP a nie bedziesz zawiedziony sam mam i moge polecic :D

A i gry na psp same perłki

Gta 3 czesci

Gow

Def jam

Teken 6

Midnight la rmx

i jeszcze dalej na psp jest masa gier wiec napewno sie nie znudzisz :)

A i jakosc dzwieku mp3 na sluchawkach ja mam creative ep630 i equalizer na unique ustawiony kosmos lepiej niz ipod nano 4g i te pierdzisluchafony standardowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quiner

PSP nie obsłuży BT A2DP?soft 4.41 da się przerobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soft 4.41 da sie prerobib przy uzyciu chickhena ale musisz się upewnić czy płyta głowna twojego psp jest przerabialna(niższa niż Ta-088 v3). Jeśli będziesz próbował tego na nieprzerabialnej płycie głownej może się to skończyć nieodwracalnym brickiem!!! Robisz to za pomocą ChickHENA, więc musisz mieć soft 5.03 lub niższy

Najlepiej kup przerobione psp juz na allego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quiner
    Napisano (edytowane)

No tak, ale takie już przerobione są droższe. A odnośnie iPoda, nie mogę zrobić jakimś łatwym sposobem jailbreaka na sofcie 3.1.3?

Chyba kupię PSP. Tyle, że ta, która mnie interesuje jest bez karty. Jest możliwość grania bez karty, jeśli mam płytki USD?

Edytowane przez Quiner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest ale karta pamieci jak masz umd słuzy do zapisywnia postępu gier czyli save games to nawet 32mb karta ci wystarczy za 30 min poprzegladam aukcje i linki wstawie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x