Skocz do zawartości
pax0r

Projekt Tłumaczenie CyanogenModa

Rekomendowane odpowiedzi

pax0r

Dodałem wskazówki co do wykonywania tłumaczeń od użytkownika Acid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grzegi

Pytanie natury technicznej - używam ZTE Blade i CM7 w wersji 7.2.0. RC0 od BurgerZ. Z racji tego, że jest to wersja rozwojowa, to jest trochę elementów, które zostały wprowadzone przez autora, a nie są przetłumaczone na język polski. I tu pojawia się moje pytanie - czy autor tego wątku mógłby wyciągnąć dla mnie pliki do edycji, które trzeba zmienić, czy CM& dla ZTE Blade nie tłumaczymy?

Tak w ogóle to mogę zająć się tłumaczeniem innych braków w ROM-ach, potrzebuję tylko plików i informacji co trzeba przetłumaczyć. Pomogę bardzo chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te tłumaczenia będą wysłane do ekipy CM, czyli będzie to wprowadzone dla oficjalnych wydań. Oczywiście deweloperzy mogą wykorzystać oficjalne źródła i wykorzystać je w portach na jakiekolwiek urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grzegi

Ok, no to następne pytanie, czy jest mi ktoś w stanie wyciągnąć pliki do edycji w omawianym ROM-ie? (chodzi o ROM CyanogenMod 7.2.0-RC0-Blade-Kang od BurgerZ, datowany na 31.01.2012)?

Jest tam do poprawy: po pierwsze - jedna opcja w głównym menu Ustawienia -> device settings.

Po drugie: ustawienia -> ustawienia cyanogenmod -> interfejs-> usprawnienia paska stanu i tutaj opcje carrier label type, oraz kilka opcji do zmiany w ustawenia cyanogenmod -> blokada ekranu.

Gdyby ktoś mi pokazał jak się wyciąga te pliki, to myślę, że sam dałbym radę. Potrzebuję jednak instruktażu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pax0r

co do ustawień Cyanogenmod to tlumaczenie tego elementu jest w pliku CMParts.xml wiec mozesz pomoc tlumaczyc ten plik, który trafi potem do oficjalnego repo CM, wiec bedzie przetlumaczone w kazdym buildzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grzegi
    Napisano (edytowane)

A jak wyciągnąć ten plik z zipa? mogę sobie to archiwum zwyczajnie rozpakować?

dobra mam. to ten plik na serwerze.

edit. dobra przejrzałem ten plik CMParts.xml i dodałem kilka nieprzetłumaczonych linijek na temat nowych typów blokady ekranu. Podeślę Ci to na PM, pax0r.

Edytowane przez grzegi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi