Skocz do zawartości
radomir

DESIRE RADIO ROM-różne

Rekomendowane odpowiedzi

natash

Chciałbym wgrać nowsze Radio 32.56.00.32U_5.17.05.08.zip, obecnie mam 32.49.00.32U_5.11.05.27. Mam oryginalny ROM (wróciłem do niego z backup, po CM7) oraz Amon_Ra 2.0.1.

Teraz zrobiłem backup ROMu, co muszę zrobić dalej, a bardziej jak się zabezpieczyć?

Jak wgram CM7, potem wgram radio 32.56.00.32U_5.17.05.08.zip, używając opcji instal zip from SD w Amon_Ra, to jeżeli zrobię restore oryginalego ROMu, to wróci mi radio 32.49.00.32U_5.11.05.27 czy będę najpierw musiał zrobić downgrade radia w CM7 do wersij pierwotnej z która ROM był backupowany (install zip from SD w Amon_RA, czy jakoś inaczej trzebay byłoby ten downgrade zrobić) i potem dopiero restore tego ROMu? Czy Radio jest powiązane z Romem w backupie, czy są to osobne rzeczy i trzeba notować co było w jakim romie i backupie, aby wiedzieć do czego wrócić?

Czy Amon_Ra to dobre recovery do instalacji radia, czy są jakieś ob ostrzeżenia co do wersji Amon_Ra której powinno się używać do instalacji nowego radia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natash

Podbijam, może ktoś wie coś w tym temacie, bo nigdzie nie mogę nic znaleźć..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Do tego potrzebny jest S-Off?

Czytaj to -> http://forum.android.com.pl/f153/s-off-dla-htc-desire-gsm-27841/

wgram radio 32.56.00.32U_5.17.05.08.zip, używając opcji instal zip from SD w Amon_Ra, to jeżeli zrobię restore oryginalego ROMu, to wróci mi radio 32.49.00.32U_5.11.05.27 (...)?

Radio nie jest powiązane z romem. Jak robisz backup/restore to jest to ROM tylko i wyłącznie (partycje: /system, /data itd.).

Czy Amon_Ra to dobre recovery do instalacji radia, czy są jakieś ob ostrzeżenia co do wersji Amon_Ra której powinno się używać do instalacji nowego radia?

Ja tam wolę wgrywać Radio przez fastboot, trochę też dlatego, że mam tabelę CM7, a więc za mały cache (5mb):P Recovery od Amon_Ra jest ok jeżeli chcesz wgrywać Radio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wgrywałem Clockworkiem 2.5.0.7 bodajże i normalnie zip fleshowałem jakbym wgrywał ROM i bez najmniejszych problemów poszło - tabela Stock BRAVO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natash

Czy radio odpowiada również za Bluetooth i WiFi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak tak tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest nowy wyciek ROMu Gingerbread dla testerów z Chin a również z nim nowe radio 32.56.00.32U_5.17.05.23. Dla zainteresowanych 5.17.05.23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przeflashowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Jak przetestujesz daj znać jak śmiga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak przetestujesz daj znać jak śmiga

Spoko, na razie nie zauważyłem żadnych zmian, w każdym razie działa :D

---------- Post dołączono o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Być może bateria kapke lepiej trzyma jak na moje oko ale żeby były jakieś większe różnice względem 5.17.05.08 to nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi