Skocz do zawartości
radomir

DESIRE RADIO ROM-różne

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

U mnie działa lepiej na radiu, które mam w sygnaturze niż tym, które teraz wpisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie działa lepiej na radiu, które mam w sygnaturze niż tym, które teraz wpisałeś.

po czym tak sądzisz ?? ja jestem zdania że jeśli radio zrobione jest pod Chiny to niech tam będzie użytkowane a co pod Europe to niech w Europie :P

no chyba ,że masz jakieś mocne argumenty majczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

WiFi w domu mocniejszy zasięg, w pracy mocniejszy zasięg - tam gdzie na tamtym radiu mam EDGE teraz ma HSDPA. Bateria wytrzymuje około 10% dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam inny problem, to nowe radio nie chce mi się wgrać :/

W ogole nie instaluj sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak je wgrywasz?

---------- Post dołączono o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Dziwne, u mnie ten sam problem. Niby w recovery pokazuje, żeby zrobić restart w celu dokończenia instalacji a po ponownym uruchomieniu systemu radio dalej jest stare.

---------- Post dołączono o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Wgrałem ponownie, ale tym razem reboot nie zrobiłem przez home + back tylko poprzez cofając się do menu głównego recovery i reboot now. I działa jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jak wgram radio 32.48.00.32U_5.10.05.30 do telefonu z Eclair 2.1-update1 , to będzie ono działało? Czy najpierw wgrać nowszy rom, a dopiero potem radio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamierzam na dniach wgrać LeeDroid 2.2, raczej będę jechał na nieoficjalnych romach. A czy ktoś z Was ma może link do radia 32.41.00.32U_4.08.00.09 ? Takie mam w fonie i wolałbym mieć backup na wszelki wypadek. W 1 poście nie widziałem Z góry dzięki za linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zamierzam na dniach wgrać LeeDroid 2.2, raczej będę jechał na nieoficjalnych romach. A czy ktoś z Was ma może link do radia 32.41.00.32U_4.08.00.09 ? Takie mam w fonie i wolałbym mieć backup na wszelki wypadek. W 1 poście nie widziałem Z góry dzięki za linka.

o ile sie nie myle to nie potrzebujesz osobno samego radio tylko cale ruu ktore przywroci Ci fabryczne radio,hboot,recovery i rom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi