Skocz do zawartości
luqash15

Pękająca obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy miał ktoś taki przypadek żeby przy samych śrubkach z boku były delikatne pęknięcia i na dole telefonu obudowa delikatnie odchodziła? Myślicie, że przyjmą ją na gwarancje?

Wiem, że to nie możliwe raczej żeby to było spowodowane zbyt mocnym skręceniem, bo raz była w serwisie gdy głośniczek mi padł. A raczej to nie od upadków bo jeśli telefon mi spadł to tylko z łóżka albo z krzesła czyli raczej jakieś 40cm.

post-22507-14255702071527_thumb.jpg

post-22507-14255702075071_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rabbit

No powiem Ci, że bardzo nie ładnie to wygląda. Nie powinno tak być.

Moja Defka też była w serwisie ze względu na głośnik i nie ma takiego problemu.

Wg mnie ewidentnie ktoś w serwisie spaprał robotę... Poza tym na drugim zdjęciu po lewej zdecydowanie obudowa odstaje...

Odstawała też jak odbierałeś z gwarancji?

Ja bym wysyłał jeszcze raz na Twoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też pękło pod 5-cioma śrubkami- to od upadków , bo telefon (13-miesięcy) zaliczył ich bardzo dużo, ale obudowa ma się dobrze i nigdzie nie odchodzi, ja bym oddał do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rendi

Witam

ja owe pęknięcia zauważyłem jakiś czas po powrocie z naprawy (wymiana głośnika), oddałem na gwarancji i wymienili przedni panel na nowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy tel mialem nie caly rok temu w serwisie no i wiadomo od tam tego czasu upadla pewnie kilkanascie razy no ale nie z wielkiej wysokosci a zauwazylem wlasciwie pierwsze to ze obudowa na dole lekko odchodzila no i ja docisnalem tak jak powinna byc, no ale jak pozniej zaczalem sie przygladac to wlasnie zauwazylem te pekniecia. Dzis oddalem na gwarancje i zobaczymy czy wymienia ta obudowe i wibracje jeszcze musza zrobic bo raz dzialaly raz nie. Mam nadzieje ze jak i tobie wymienia przedni panel wiec wtedy jak nowa bd wygladala znow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tez peka obudowa przy srubkach. Wymiana glosnika zaliczona rok temu. Jak myslicie moga sie przyczepic o zmieniony soft?

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suchy

Nie przyczepią się jeśli zrobisz sobie nandroida, wgrasz czysty sbf a jak dostaniesz telefon z powrotem to przywrócisz backup.

Co do tej obudowy przy śrubkach to i u mnie przy 2 jest popękana, uroki mocno dokręconego plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja też mam problem:( jak myślicie naprawią to na gwarancji?? Defy nigdy nie spadła

Edytowane przez krisol54

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A odpadła komuś zaślepka od wejścia słuchawkowego? Bo mi urwała się ta gumka całkowicie od obudowy przy otwieraniu zaślepki, beznadzieja defy mam od pażdziernika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi