Skocz do zawartości
luqash15

Pękająca obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dopiero to jest pierwszy serwis telefonu, więc uszkodzenia nie są w wyniku ich działania, co nie wyklucza że obudowa została za mocno skręcona fabrycznie...

---------- Post dołączono o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Dzisiaj i motorola i serwis podtrzymali swoje stanowiska, mikrofon wymienili nieodpłatnie, odesłali telefon bez utraty praw gwarancyjnych jednak obudowy nie naprawią. W takiej sytuacji odpuszczę chyba, na allegro są przednie panele po 50 zeta z wysyłką więc kupię takie coś i sam podmienię. Najważniejsze że gwarancja jest zachowana bo na tym mi zależało. Razr jak tylko dojdzie idzie też od razu do sprzedania bo nie chcę mieć już nic wspólnego z tą firmą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie telefon pojechał na wymianę obudowy i wrócił z anulowaną gwarancją, ponieważ blaszka na płycie główna była odgięta! Tylko jak ja mogłem odgiąć ją nie rozkręcając obudowy. Szczegóły tutaj: Motorola Defy - kolejny problem z serwisem (Teleplan) i Motorolą - Wykop.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lapec

No i mnie to spotkało, obudowa w lewym dolnym rogu odchodzi bo pękł plastik obok śrubki. Jako że jestem 2 właścicielem mam pytanie, posiadam kartę gwarancyjna i fakturę, pisze na niej że telefon sprzedał niejaki P.H.U Łukasz K. bla bla i jest tam podany adres xxx@sprzedaz.playmobile.pl I tu się pojawia moje pytanie czy jak pójdę do salonu play w moim mieście to przyjmą mi defy i wyślą do serwisu czy sam mam wysyłać ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że jeśli pójdziesz do salonu firmowego nie partnera to bez problemu Ci ten telefon przyjmą, ich nie obchodzi kto im ten telefon przynosi tylko czy masz dowód zakupu i kartę gwarancyjną.

Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi