Skocz do zawartości
Anper

LG Optimus GT540 - opinie o telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

cyc997

Co prawda to prawda LG robi całkiem przyzwoite ekrany rezystancyjne, przekonałem się w LG GT-500 tam reagował jak należy, to samo w Nokii 5530, teraz mam pojemnościowy i powiem, że czasami wolalem rezystancyjny ale ogólnie to bardzo podoba mi się hartowane szkło na moim Galaxy i to, że nie muszę uważać, aż tak, na ten ekran :)

A ogólnie to polecacie ten telefon? Znaczy się jest tani, na androidzie i ładnie wygląda (podoba się mojej dziewczynie) i bardzo się nad nim zastanawia.

Proszę o szczerą odpowiedź (nie fanboy'ów) bo nie chciałbym wyrzucać pieniędzy w błoto. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Proszę o szczerą odpowiedź (nie fanboy'ów)

Fanboyem nie jestem, ale po prostu lubię andka :)

podoba się mojej dziewczynie

Lepiej niech weźmie do ręki i powie czy obsługa SW się jej podoba :) To będzie ważniejsze niż wygląd telefonu :)

hartowane szkło na moim Galaxy

A nie daj Boże, niech niefortunnie spadnie i się stłucze (odpukać) :P Tutaj rezystancyjny lepiej wypada, plastik to plastik, nie rozpryśnie się przy ewentualnym upadku :)

A jakby co można folijke na ekran nakleić i po kłopocie. Żadnych rysek nie będzie mieć (miałem takie w KU990 - idealnie pasowały, ciężko było odkleić. I uwaga oryginalne od LG :) ).

Edytowane przez iRymster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BubiPL
    Napisano (edytowane)

to już serio nie wiem co brać Spicę czy optimusa/swifta. Jak giery na tym chodzą? np. na spice 3d to katastrofa nie licząc quake 3. Ale ten chyba ma procek z htc legend, więc?

Niestety widziałem ku990i mojego kumpla... roczny egzemplarz, a ekran prawie cały bezdotykowy, ak zamontują mi ten sam w gt540 to mówie NIE!

Edytowane przez BubiPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jakby co można folijke na ekran nakleić

W sumie oryginalnie jak z pudełka wyciągniesz to już LG ma folię na ekranie której nie widać...i jest idealnie dopasowana do wyświetlacza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to już serio nie wiem co brać Spicę czy optimusa/swifta.

Szpicy nie lubiłem :P Ale to tylko moje prywatne zdanie :)

Pamiętaj że w Swifcie jest procesor od Qualcomma a Szpica ma od SS.

a ekran prawie cały bezdotykowy, ak zamontują mi ten sam w gt540 to mówie NIE!

Jest kompletnie inny. Nie musisz walić jak w KU990, dłutem i młotkiem żeby cokolwiek zrobić :)

W sumie oryginalnie jak z pudełka wyciągniesz to już LG ma folię na ekranie której nie widać...i jest idealnie dopasowana do wyświetlacza...

No, chyba że jest się zdolnym i się ją zerwie po tygodniu :) Do tej pory nie wiem jak to zrobiłem. Na szczęście w zestawie miałem jeszcze jedną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ultima

A jak jest z karta pamięci w zestawie ? Jest czy jej nie ma ? :) Bo jutro w końcu mam dostać telefon i nie wiem czy rano się wybrać kupić czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2p2p1

Telefon kupiłem wczoraj, dzisiaj testowałem nawigacje - działa bardzo dobrze (z programem iGo). Ekran chodzi delikatnie - nie używam rysika. Muzyka nie idealna ale może być. Karta pamięci jest w zestawie 2gb. Pudełko mnie zaszokowało - Wielkości 2 takich LG albo nawet nie ;-) W zestawie także ładowarka, kabel USB, słuchawki. Ogólnie telefon godny polecenia. Dopisze, że jest to mój pierwszy telefon z Androidem, wcześniej miałem windowsa mobile - samsunga omnie. Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muzyka nie idealna ale może być.

Limitacja Androida - baaardzo ubogi odtwarzacz :)

W ORG jest tylko w wersji czarnej, czy są też inne kolory :P ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ultima
    Limitacja Androida - baaardzo ubogi odtwarzacz :)

W ORG jest tylko w wersji czarnej, czy są też inne kolory :P ?

U mnie w salonach, na stronie oraz w BOK'u twierdza ze są tylko czarne , a ja wolał bym białego. Ale mawiają ze nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pafel9

Nie mam pod ręką linka, ale na rezystancyjnym w WM da się "zrobić" multitoucha :) Trochę babrania ale widziałem, że jest to możliwe.

Gdy miałęm wczesniejsze zabawki to dosc dogłebnie siedziałem w WM. Wiem o co Tobie chodzi, ale to jest tylko oszukiwanie... . Ekran rezystancyjny rozpoznaje srodek ciezkosci, czyli jesli naciskasz dwoma palcami, to po srodku jest miejsce w którym jest odczytywane przez urzadzenie dotknięcie. W momencie gdy jeden palec pozostaje nieruchomo, a drugi sie przemieszcza, przemieszcza sie takze srodek ciezkosci i mozna wtedy zoomować, choc nie jest to tak dokłądne jak w pojemnosciowych. Lipa, jesli ruszamy dwoma palcami, bo wtedy z reguły równomiernie oddalamy je od środka wypadkowego punktu nacisku, który praktycznie stoi w miejscu i nic się nie dzieje. Do tego nie wspominam juz o innym wykorzystyaniu miltitoucha, gdzie no trzymasz w jednym miejscy a w innych naciskasz inne rzeczy....

Ale w nie highendowych urządzeniach poki co bez takich "udogodnien" mozna sie jak najbardziej obejść, w związku z czym bez chwili zastanowienia polecam LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x