Skocz do zawartości
Anper

LG Optimus GT540 - opinie o telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

Co do systemu producent zapowiedział nową wersję na Lipiec

Skąd masz tą informację? Szukam po blogach LG itp. nigdzie tego znaleźć nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skąd masz tą informację? Szukam po blogach LG itp. nigdzie tego znaleźć nie mogę...

Była na serwisach o komórkach.. Źródłem jest jakiś kolo z LG :) Podobno ichni przedstawiciel :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nolk

zapewne z blogu rzecznika tp

http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/od_poniedzia%C5%82ku_lg_swift_i

A bedzie update do androida 2.1 lub 2.2?

3. Wysłane przez Andrzej Myśliwy (217.14.**) | 13 maja 2010, 15:47 #

Andrzej według mojej wiedzy producent telefonu, czyli LG planuje udostępnić upgrade do platformy Eclair na początku drugiej połowy tego roku. Pozdrawiam

4. Wysłane przez Wojtek Jabczyński (212.16.**) | 13 maja 2010, 15:56 #

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukii

możesz sprawdzić jak gry chodzą na tym telefonie? bardzo mi na tym zależy :) z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to zależy od giery, nie rozumiem Cię. To jakbyś się pytał znajomego: czy tobie gry na komputerze chodzą :P

Sent from my HTC Magic using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nolk
    możesz sprawdzić jak gry chodzą na tym telefonie? bardzo mi na tym zależy :) z góry dzięki.

Rozumiem Twoje zainteresowanie, ;) ale musiałbyś zapytać o konkretną grę z marketu. "Uruchomiłem" jakieś potworne wyścigi 3d (ostrzeżono o wysokich wymaganiach) i zawiesiły tel. ;D. Klasyczne logiczne i itp. chodzą oczywiście. (etap n-gage mam już za sobą :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ultima

Gra "Raging Thunder 2" która wygląda tak : raging-thunder-2_4.jpgraging-thunder-2_1.jpg.

Testowane na wersji Lite czyli takiej demo z Marketu. (Nazwa lite wiąże się nie ze słabsza grafika a tylko z jedna trasa :)

Działa nawet nawet. Da się grac , widać lekkie przycięcia czasem, zwłaszcza przy efektach specjalnych. ale średnio ponad 20 fps na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się powoli do GT 540, mam tylko jeden dylemat. W chwili obecnej telefon dostępny jest jedynie w Orange i co gorsze jest firmowany Orange Menu. Ultima, mam do Ciebie takie pytanie, czy da się jakoś je wyłączyć, czy przeszkadza ona w użytkowaniu. Czy też może jako telefon jest na Androidzie da się jakoś to obejść.

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ultima
    Witam!

Przymierzam się powoli do GT 540, mam tylko jeden dylemat. W chwili obecnej telefon dostępny jest jedynie w Orange i co gorsze jest firmowany Orange Menu. Ultima, mam do Ciebie takie pytanie, czy da się jakoś je wyłączyć, czy przeszkadza ona w użytkowaniu. Czy też może jako telefon jest na Androidzie da się jakoś to obejść.

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Powiem tak, masz do wyboru 2 wyjścia korzystanie z nakładki od LG albo włączenie sobie oryginalnego Androida. Nalot Orange jest jedynie w postaci ich śmiesznej nawigacji ,kilku ikonek Orange world które można usunąć i ustawiona strona startowa w przeglądarce na orange.pl :) aa i zapomniał bym jak wyłączasz telefon to pojawia się logo Orange :) Więcej ich grzechów nie pamiętam a raczej nie zauważyłem przez cały dzień katowania telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2p2p1

Ja zainstalowałem sobie Asphalt 3 3d i ekran czasami miga podczas gry... Są Simsy 3 i Monopoly Demo. Teraz tylko czekam na zdjęcie sim-locka, bo numer mam w play... Jak myślicie kiedy i czy wogóle będzie sposób na zdjęcie sim-locka za darmo w domu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x