Skocz do zawartości
Anper

LG Optimus GT540 - opinie o telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

Heh a spróbował ktoś odpalić quaka 3 na tym fonie lub jakiegokolwiek quaka :-D

Zamierzam jutro po robocie sprawdzić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Poczekam może za jakiś miesiąc będzie darmowy sposób ;-) Mam do was pytanie skąd wziąć sterowniki do tego telefonu. Pobrałem już około 20 i nic, zainstalowałem LG PC SUITE 3 + najnowsze sterowniki i nadal komputer woła przy podłączeniu... W instrukcji jest napisane żeby wejść na lge.pl, tam nic nie znalazłem.

Witam stery polecan w tej kolejności: (wystarczy wkleić w google te punkty i zassać :-) )

1) LGUSBModemDriver_WHQL_ML_Ver_4.9.7_All_Win7

2) LGAndroidDriver_WHQL_ML_Ver_1.0_All_Win7

3) LGSmartPhone_ModemlinkDUNDrive_WHQL_ML_Ver_1.0

4) LGSmartphone_USBDriver_WHQL_ML_Ver_1.0

Instalka całej 4 oczywiście bez podłączonego LG'ka

restart kompa i gra :-)

Program do aktualizacji ( B2CAppSetup )średnio sobie radzi ze ściągnięciem sterowników

Edytowane przez willyandila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2p2p1

Dzięki, ale już sam znalazłem ;) Program B2CAppSetup bardzo mi to ułatwił ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kat_ek

Orange z tego z na razie widzę nie zaśmieciło zbytnio tego telefonu. Tak, są tam jakieś ichniejsze ikonki, ale już dawno wylądowały w koszu. I jak na razie telefon nie zamula (jak sobie przypomnę jak kiedyś miałem Benq-Siemens od Orange z ich softem to mnie jeszcze teraz telepie >:( ).

Zauważyłem jedynie, że naciskając zieloną słuchawkę (tu bez koloru) i następnie wchodząc do kontaktów, telefon przez chwilę myśli zanim je wyświetli. Ale to może wina tego, że wszystkie numery mam na karcie sim.

A i jeszcze sobie przypomniałem. Jak miałem tego Benqu-Siemensa to można było zrobić tak (ja tak zrobiłem), że szedłeś do serwisu i żaliłeś się, jak to telefon się zacina i nie możesz pisać i dzwonić, a resetujesz go co najmniej 2 razy na dzień - im więcej lamentów tym lepiej - i wgrywali wtedy czysty soft od producenta jako naprawa gwarancyjna. Tylko, ze trzeba było czekać jakiś czas zanim telefon wrócił z serwisu.

Edyta:

eeee coś mi się pościemniało, post nic nie wnosi do dyskusji :P Komentowałem posty z 3 strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Hejka!

Jaki spl i radio ma ten telefon? i czy pspl ? ;p

Można prosić o screena fastboot :oczami:

Speedo1544 To nie jest dyskusja jaki kto kolor telefonu zamówił tylko opinie o telefonie kolejne posty nie na temat będą nagradzane ostrzeżeniem

Edytowane przez Speedo1544

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam ten sam problem o którym wcześniej pisał p2p2p1 - mianowicie nie mogę za bardzo zsynchronizować telefonu z komputerem. Mam zainstalowane wszystkie wymienione sterowniki i choć wyświetla mi się informacja, że urządzenie jest gotowe do użycia to PC SUITE (ani 3 ani 2) za nic nie chce współpracować. Przy bluetooth-ie po wpisaniu kodu nie udaje mu się połączyć, a przy kablu w ogóle nie odpowiada. Pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego jaki masz port USB w kompie? Może masz za stary, przy 1.0 mój poprzedni telefon także nie reagował a przy 2.0 bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ant55

Telefon mam 1 dzień ale już widzę że pozostanę z nim dłużej, przede wszystkim ma kapitalną cenę, android w porównaniu do s60 v3, v5 uiq3, wm 6.5 które miałem jest najlepszy z nich - łatwy w obsłudze, masa darmowych aplikacji, świetna integracja z facebook i twitter oraz kontem google, miałem juz wiele telefonów m.in. HTC TYTN II, HTC Artemis, SE: P990i, P1i ale LG GT540 jest najlepszy z nich wszystkich, kapitalna jakość i głośność dźwięku - zarówno na głośniku jak i na słuchawkach, świetny zasięg, jakość rozmów - bajka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom517

Przy okazji witam wszystkich :). Telefonik do mnie już jedzie, może ktoś mnie uświadomić czy da się na nim zainstalowac Google Earth (w sumie to był główny powód nabycia :) ); Google Earth chodzi na Androidzie, dlatego wniosek mój taki że da się, ale przyznam że nie jestem pewien :). Jeszcze drugie pytanie: nie wykupiłem aktywacji GPS w Orange, czy mimo to jest możliwość korzystania z GPS-a, np po kupieniu Automapy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x