Skocz do zawartości
radomir

LockScreen-zmiana

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zmienić sposób odblokowania telefonu/odbierania połączeń na taki jaki jest w romach bez sense jednak chce zostać przy Insert coin. Mam na myśli to horyzontalne przeciąganie palcem. Czy można to znaleźć gdzieś w internecie?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam na myśli to horyzontalne przeciąganie palcem. Czy można to znaleźć gdzieś w internecie?

Hmm, raz przez przypadek udało mi się to osiągnąć próbując zaaplikować odblokowywanie trackpadem ;). Na xda znalazłam HtcLockscreen.apk wyciagnięty z jakiegoś portu DesireZ (bodaj z tego wątku: xda-developers - View Single Post - HtcLockScreen.apk (D-Pad to unlock) for 1.72 based DHD Roms). Trzeba nań podmienić ogryginalny plik znajdujący się w system/app. Odblokowanie co prawda nie działało, za to miałam piękny non-sensowny lockscreen :P.

Co ciekawe - wersja z postu niżej (do flashowania w recovery) działa już prawidłowo, tzn. działa odblokowywanie trackpadem bez od-sensowania lockscreena ;).

Oczywiście nie ręczę za efekt - mnie akurat tak wyszło ;)

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam na myśli to horyzontalne przeciąganie palcem. Czy można to znaleźć gdzieś w internecie?

Na pewno można, ale ja już Ci powiem:

1.

poprzez adb:

adb start-server

adb shell mount /system

adb rm /system/app/HtcLockScreen.apk

adb umount /system

adb kill-server

lub

2.

przed flashowaniem wyrzucić plik HtcLockScreen.apk z zipa.

Działania uboczne:

nie można wyłączyć budzika.

Aby to zniwelować należy zainstalować to:http://rapidshare.com/files/446648847/DeskClockGoogle.apk

pozdr.

Piotrek

Edytowane przez PeterSimlock
    Antidotum na działania uboczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie za pomoc! Pliki z obu postów działają, jednak nie osiągnąłem tego efektu którego chciałem;) Potrzebuje podmienić sposób odbierania telefonu ale niestety, po podmianie plików zostaje taki sam. W 90% wyciągając telefon z kieszeni gdy ktoś dzwoni odrzucam połączenie. Jest możliwość podmiany tej "animacji"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga Kotko, jestem Ci bardzo wdzięczny za pomoc i zainteresowanie tematem;) To prawdopodobnie było coś czego potrzebowałem, nie jestem tego pewien, pliki są do adnroida 2.1 i moje Desire łapie boot loop..

//KD: A tak akurat przy większym sprzątaniu działu mi sie znalazło ;) Poza tym to taka drobna sugestia, żeby dalszą ewentualną dyskusję przenieść do któregoś z tych tematów, bo moze akrat coś się z tego wykluje :)

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTCSense.com działa fajnie, tyle że trochę z opóźnieniem - blokada następuje po czasie około 3-4h, czyszczenia nie próbuję :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Droga Kotko, jestem Ci bardzo wdzięczny za pomoc i zainteresowanie tematem;) To prawdopodobnie było coś czego potrzebowałem, nie jestem tego pewien, pliki są do adnroida 2.1 i moje Desire łapie boot loop..

A tak akurat przy większym sprzątaniu działu mi sie znalazło ;) Poza tym temat na tyle mnie zaintrygował, iż stwierdziłam, że może dobrym pomysłem byłoby ożywić dyskusję na forum bardziej hmm, ogólnym ;). (co tez niniejszym wdrożyłam :P).

A z innej beczki: próbowałeś może tego? :

GOTO Android Lock Screen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest szansa na lock screen jaki jest wiele MIUI?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siray

A nie prościej zainstalować z Marketu WidgetLocker ?

Dużo opcji konfiguracji.

s.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi