Skocz do zawartości
nowy57

N7000XXLA6 stock

Rekomendowane odpowiedzi

uriuri

Dzięki wielkie ,zadziałało .

Nigdy nie myślałem , że kiedyś ucieszę się na widok żółtego trójkąta :E

Nie wiedziałem ,ze LA6 jest nierootowalny i próbowałem od razu wgrywać zrootowane jadro do LA6 .

Dziwna rzecz , wgrałem najpierw punkt 2 , czyli od razu zrootowane jądro od KL8 ( plik .tar przez odina) i od razu miałem zrootowany system ,potem na wszelki wypadek poprawiłem sposobem podanym w następnych punktach , ale różnicy nie widzę .

Musze przyznać , że byłem dość sceptycznie nastawiony do tego romu ,bo przerobiłem ich ostatnio sporo , ale wreszcie mam rom , w którym naprawdę w widoczny sposób zniknął lag przy odblokowaniu i system jest stabilniejszy - np Dolphin Browser nie zrestartował mi się ani razu , szybkość jest raczej sprawą dyskusyjną , dla mnie działa podobnie jak inne romy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtrącę coś od siebie. Jestem po przesiadce na ten właśnie soft i powiem, że jest szybko i stabilnie. Co do baterii to się nie wypowiadam jeszcze, ale nie omieszkam wyedytować post jak już będę rozeznany w temacie baterii. Co prawda jest po przesiadce z brandowanego softu od Plusa i być może dlatego odczułem, aż taki skok wydajnościowy, ale warte jest to zaznaczenia. Jedyne co zauważyłem niepokojącego po przesiadce na ten soft to grzejące się urządzenie. Wcześnie raz udało mi się zagrzać urządzenie (grając w jakąś ścigałkę) do tego stopnia, że było czuć ciepełko w okolicach aparatu, a zaznaczyć muszę, że mam flip cover, czyli tylna klapka jest nieco grubsza. Na tym sofcie natomiast wystarczy chwilkę posiedzieć na WWW i ciepełko daje się we znaki. Uciążliwe to dla mnie nie jest, natomiast nie powiem, że mnie nie niepokoi. Jak jest u Was z tym grzaniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Grzanie oznacza wysoki pobór prądu, więc niech Ci się nie marzy długa praca na baterii, skoro przy zwykłym przeglądaniu www fonik robi się gorący.

Zainstaluj CPU Spy i zobacz na jakich częstotliwościach pracuje procesor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria faktycznie szybko ucieka. Chociaż zauważyłem że stosunkowo dużo ubyło jej w nocy. W ciągu 8 godzin ubyło jej około 30%. Ogólnie jednak rzecz biorąc szybkość szczególnie przeglądarki powala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

Moze miales wlaczone dane po sieci 2g/3g bo inaczej to za duze zuzycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dane wyłączone. Zero dodatkowych aplikacji. Wygląda na battery drain, ten ruski ROM jakiś lipny, choć ta jego bajeczna szybkość działania... Spróbuję przesiadkę na .LA3 (potem ewentualnie .LA4) zobaczymy.

Wcześniej jednak chwilkę poszperam w Watchdog Manager i CPU Spy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uriuri

Potwierdzam ,rom jest fajny , ale bateria niknie w oczach :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Ciekawe z ta baterią chciałem roota więc wgrałem kka ,root, cwm, i właśnie la6 . Przy włączonej oszczędności energii spadło mi 4% w nocy (około 6h) z baterii wifi włączone. Ale zdążyłem wcześniej wywalić z systemu przez titanium backup kilka aplikacji jak np aktualizacja oprogramowania . wcześniej śmigałem na la4 i bateria trzymała lekko dwa dni pod warunkiem że byłem w pracy zbyt zajęty na zabawę telefonem w tym la6 widzę lepszą obsługę full hd na YT . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dane wyłączone. Zero dodatkowych aplikacji. Wygląda na battery drain, ten ruski ROM jakiś lipny, choć ta jego bajeczna szybkość działania... Spróbuję przesiadkę na .LA3 (potem ewentualnie .LA4) zobaczymy.

Wcześniej jednak chwilkę poszperam w Watchdog Manager i CPU Spy

ja mam LA3 i jestem bardzo zadowolony;)

miałem wcześniej inne ale szybkość działania i zjadanie baterii mnie dobijało więc zainstalowałem LA3 i teraz czekam już tylko na oficjalną 4 ;)

dodam jeszcze, że LA3 jest bardzo szybki jak dla mnie i bateria bardzo ale to bardzo przyzwoicie pracuje. w ciągu nocy bez włączonych aplikacji i wyłączonego wifi zjada mi bardzo mało

generalnie to jestem przeciwnikiem wgrywania customów i rootowania telefonu (jakieś żółte trójkąty i liczniki są do bani); szczerze mówiąc to nawet nie wiem gdzie ten licznik jest ale jak wgrywałem każdy soft a zaczynałem od rozbrandowania note'a i teraz tego LA3 XEO nie zamienię na żadnego innego chyba że na 4. także polecam LA3 z czystym sumieniem, trzeba tylko pamiętać żeby full wipe zrobić przed i po, wyjąć kartę sim i sd i do dzieła ;)

Edytowane przez monteboy86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi