Skocz do zawartości
astald

atrix vehicle dock - wygląd dock app

Rekomendowane odpowiedzi

astald

Mam do Was pytanie. Właśnie otrzymałem kupionego vehicle dock'a. Wszystko jest super.

natomiast jedna kwestia mnie zastanawia:

po podpięciu Motki ekran wygląda następująco:

post-20436-14255702198656_thumb.jpg

Mamy tylko jeden ekran i tylko jeden konfigurowalny skrót do wybranych aplikacji ("add app").

W sieci są jednak także następujące zdjęcia ekranu, na którym mamy cały drugi ekran z łącznie 8 konfigurowalnymi skrótami do wybranych aplikacji ("add app", co by mnie zdecydowanie bardziej urządzało:

post-20436-14255702198459_thumb.jpg

Moje pytanie brzmi od czego zależy wersja dock app i czy da się ją zmienić. Mam atrixa z ibooda z "fabrycznie" wgranym Gingerbread'em

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    metka

A masz najnowszą wersję systemu? Może wersje różnią się między wersjami telefonu (intl./att itp.) Ja ma tel z USA z wgranym custom romem i mam wersję z dwoma ekranami i możliwością dodania skrótu. Jak będę miał chwilę czasu to spróbuję wyciągnąć z TiBu .apk i wrzucić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astald

Dzięki za pomoc.

Mam system w wersji: 45.31.1.MB860.NonEFIGSRetail.en.EU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MacL29

@metka

A jak to zainstalować? Mam oryginalny cardock i mam tylko jeden ekran konfiguracyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astald

polecam Ci tą appke zamiast oryginalnej aplikacji https://market.android.com/details?id=com.binarytoys.speedometerpro#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLmJpbmFyeXRveXMuc3BlZWRvbWV0ZXJwcm8iXQ..

Można ją swobodnie konfigurować, zamieszczać skróty itp, a ponadto uruchamia się automatycznie po włożeniu do cardocka (jeżeli zaakceptujesz opcję przy pierwszym uruchomieniu). Jest wersja darmowa z reklamami i płatna bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mahi66

Jeśli szukacie uchwytu oryginalnego to jest ich kilka na niemieckim ebay'u ORIGINAL MOTOROLA ATRIX KFZ HALTERUNG MIT FREISPRECHANLAGE + LADEKABEL CAR DOCK | eBay.

Szansa na kupienie car dock'a do Atrix'a w Polsce jest niemal zerowa. Oficjalny importer w Polsce , firma Komsa nie ma ich na magazynie i nie planuje ich sprowadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi