Skocz do zawartości
Pyzy

Nowy Market 2.3.6 i Synchronizacja kalendarza (Można instalować Angry Birds ,Skype itd

Rekomendowane odpowiedzi

Pyzy

Witam.Udostępniam Instalke naprawy Marketu,mianowicie nowszy market 2.3.6 działa tak samo szybko jak 2.3.3 można już sciągać angry birds,skype i inne które wczesniej niebyły widoczne,instalka wżuca takze synchronizacje kalendarza plik ktory jest odpowiedzialny za synchronizowanie naszego kalendarza.moda można instalowac bezposrednio na romie 2.3.1 i 2.3.3.aby market dzialal jak nalezy trzeba zrobic wipe a ci co niechca robic wipe trzeba wejsc w ustawienia aplikacji i wybrac zakladke wszystkie potem szukamy nasz market wymuszamy zamkniecie i czyscimy dane tak samo z gogle services framework.potem wyl i wl larka czasami trzeba go 2 razy wylaczyc i odpalamy market akceptujemy i wszystko dziala.synchronizacja kalendarza bedzie dzialac odrazu bez kombinacji.aha jakby ktos niewiedzial jak sie wgrywa to najpierw wypakowujemy archiwum do jakiegos folderu podlaczamy kabel do uruchomionego normalnie larka i klikamy poprostu plik APPLY.i wszystko sie wzuca bynajmniej tak jest u mnie na win7 x64.zapomniałem dodać że ta modyfikacja wprawadza takze zmiany w stabilności i szybkości softu oczywiscie znacznie je poprawia na lepsze.POLECAM

Pyzy Mod.zip

Edytowane przez Pyzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z tym marketem - gdy uruchamiam APPLY to pod każdą linijką pokazuje mi error:device not found.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

masz zainstalowane stery od ADB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie posiadam sterowników do adb. Przypuszczam, że są one wymagane do tego marketu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

te sterowniki są wymagane do każdej modyfikacji przez adb czyli z trybu debugowania.zaraz dodam je w załączniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thx!!!!!!!! Jesteś wielki!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odgrzewam temat i mam pytanie do Pyzy czy robimy full wipe w cwm i wgrywamy paczkę?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie trzeba wipe;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ściągnąłem całą paczkę. co dalej trzeba zrobić z tymi plikami ADB(przerzucić je gdzieś czy co?) aby następnie działało "apply" bez błędów (device not found)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi