Skocz do zawartości
DoLeCk

Karta pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

DoLeCk

Witajcie.

Czy ktoś posiada inforamcje jakie karty pamięci będą obsługiwane przez telefon w oparciu o prędkości odczytu zapisu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie SDHC (klasy 2-10), a wraz z Androidem 4.0 również SDXC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będzie większa różnica (cena, wydajność, cokolwiek) między 32GB SDHC a 32GB SDXC?

Pytam, bo zamierzam pod koniec miesiąca sobie takową zakupić (bo 8GB to o wiele za mało) a jeżeli będzie warto to mogę się wstrzymać do ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gooru2

Mogą ( ale nie muszą ) pojawić się opóźnienia w dostępie do plików, wolniejszy transfer małych plików. I to w zasadzie wszystko. Może jeszcze większa szkoda o dane, które pójdą z dymem w razie awarii kartyu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam karte micro sd 32 gb sandisk'a class 4, myslalem ze karta bedzie za wolna ale narazie daje rade przy zapelnieniu okolo 20 gb. Sygic dziala bez przyciec, nie wiem jak bedzie przy maksymalnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta class 4 sandisk 16 GB. W pełni mi wystarcza, mam zainstalowane ok 4 GB gier, multum muzyki (ok. 1200 utworów) srednio 3-4 filmy. Nagrywa idealnie bez opoznien ( ale to i tak najpierw do RAM-u idzie). Menu, galeria, filmy, gry - 0 opóźnień. Jedyne do czego mogę

Się przyczepić to odtwarzanie w HD, ale tylko te filmy, które się samemu nagrało, poprostu co ok 6-8 sek ścina na ~0,5 sek. Reszta działa bez zarzutu.

Ps. Mam jeszcze wrzuconego LOL-a (gra multi na PC) i nie ma żadnych ścinek przez wolne ładowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ta karta pamięci będzie bez problemu kompatybilna z xperią arc i czy jest warta swojej ceny?

http://allegro.pl/goodram-karta-micro-sdhc-16gb-class10-adapter-sd-i2497253231.html

Jeżeli znacie jakieś lepsze do tej ceny to podajcie nazwy będę wdzięczny :)

Edytowane przez patrykzz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

Będzie kompatybilna. I 54 zł to chyba nie jest wcale tak dużo za 16 gb class 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cepeen

Ostatnio właśnie kupiłem taką kartę, jak na razie jest git, działa idealnie, szybki zapis i odczyt. Cieżko coś więcej powiedziec bo mam ją dopiero tydzień. Ale to polski produkt, więc trzeba wspierać naszą gospodarkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Ja polecam kartę Adata class 10. Moim zdaniem są lepsze. Sam posiadam od ponad roku tylko, że 8GB i nigdy nawet najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi