Skocz do zawartości
AdamR

M] CriskeloRomNOTE. v5 BaseRom XXLA6 - CallRec-Jkay Mod13.5.1-14Toggles-THEME ICS

Rekomendowane odpowiedzi

A oto najnowsza wersja

CriskeloRom Note V7

Changelog:

NOTE CriskeloRom V7

• Rom No Wipe (not erase your data)

• Kernel 4.1 AbyssNote

• Full support for BLN

• New and improved dialpad

• More wallpapers in the stock application

• Repaired, Select Wallpapers

• Jkay v13.5.1 + Spanish

• Improved response when an application

• More things that I remember and all of the previous version

Temat

[ROM] CriskeloRomNOTE. v6 BaseRom XXLA6 - CallRec -Jkay Mod13.5.1-14Toggles-THEME ICS - Page 109 - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Jestem pod wrażeniem testuję właśnie v7 jak znajde jakieś bugi to napiszę. Jak nareszcie super dostęp do takich rzeczy jak kamera na lockscreenie czy inne edytowane skróty . Pozdrawiam. A teraz info:

Najpierw wgrałem najnowszy cf-root po czym tel już się nie budził do systemu wszedłem do cwm dałem instal from integral sdcard zaznaczyłem no i rozpoczęła się instalacja z nie powodzeniem. Jak później się okazało miałem już nowy cmw z criselo dałem instal jeszcze raz i za drugim podejściem się udało :) root zachowany a ustawiania i programy przywróciłem z TB pozxro :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR

dasz jakieś screeny tzn inne niż na xda, jak szybkość i płynność ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Wydaje mi się że zjada baterie kosztem wydajność ale zostawie sobie taką opinie do czasu aż się upewnię

jeżeli chodzi o płynność to nie ma zwiesze bynajmniej nie zauważyłem aplikacja youtube została zmieniona

można przez nią pobierać ale tylko w jednej rozdzielczośći nie tak jak "tubemate" przegladarka zasysa

stronki wydaje się że szybciej brak jakiś dziwnych lagów. Można w nim podmieniać swobodnie czcionki

(u mnie widać Sony Sketch) oraz wkopiować bootanimation.zip i działa :)

Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem...

[ATTACH=CONFIG]12989[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12990[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12991[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12992[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12993[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12994[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12995[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12996[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12997[/ATTACH]

Ilość opcji po przytrzymaniu power button można edytować oraz można również poddawać ilości ikon co widać na obrazku numer 3.jpg

dla mnie dobra i przydatna funkcja.

Edytowane przez ActiveX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

W sumie na xda jest pełno screenów

i za wiele te moje nie wniosły ale dla

naszych forumowiczów będzie hehe:PP

- znalazłem niedoróbkę nagrywanie rozmów polega na tym ze mnie słychać dobrze a z drugiej strony z głośnika

- zdażyło mi się już dwa razy jak odblokowałem obraz był lutro plus odwrócenie a dotyk reagował jakby nic się

nie stało chciałem zrobić creena ale w tym momencie się naprawił.

oto widać screeny obrazujące zużycie, moim zdaniem jest teraz większe zapotrzebowanie na energię niż na LA6 (LB1 za krótko)

a LA4 jak dotąt najlepiej się spisywał. Lecz docelowo i tak wystarczy mi doba. system mi się podoba lecz martwi mi grzanie sie

telefonu na tylnej obudowie pod aparatem jest czasem aż za bardzo ciepły. koś testuje V6 ? może nie miała takich wad ?

Pozdrawiam

Edytowane przez ActiveX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX
    W sumie na xda jest pełno screenów

i za wiele te moje nie wniosły ale dla

naszych forumowiczów będzie hehe:PP

- znalazłem niedoróbkę nagrywanie rozmów polega na tym ze mnie słychać dobrze a z drugiej strony z głośnika

- zdażyło mi się już dwa razy jak odblokowałem obraz był lutro plus odwrócenie a dotyk reagował jakby nic się

nie stało chciałem zrobić creena ale w tym momencie się naprawił.

oto widać screeny obrazujące zużycie, moim zdaniem jest teraz większe zapotrzebowanie na energię niż na LA6 (LB1 za krótko)

a LA4 jak dotąt najlepiej się spisywał. Lecz docelowo i tak wystarczy mi doba. system mi się podoba lecz martwi mi grzanie sie

telefonu na tylnej obudowie pod aparatem jest czasem aż za bardzo ciepły. koś testuje V6 ? może nie miała takich wad ?

Pozdrawiam

Jednak bateria za szybko schodzi ogólnie nie polecam

wgrałem [ROM]KINGDROID ELEGANCE NOTE v5.0.0 [LB1][JKAY][CALL REC] ONLINE

zobaczymy wygląda zachecająco.

chciałem sobie wgrać tematy do andka clock work recowery v5.8.1.5 który jest

zawarty w tym romie( [ROM]KINGDROID ELEGANCE NOTE v5.0.0 [LB1][JKAY][CALL REC] ONLINE )

okazało się że po wejściu jest boot loop i nie można nic wybrać . wyjęcie baterii nie pomagało ale okazało

się że kilkukrotne naciśnięcie HOME spowodowało reboot. pomyślałem że wgram CWM CF-Root-I9220_ZC_OZH_LP1-v5.2-CWM5

i będzie działał no i zadziałał ale system już nie.. postanowiłem zrobić full wipe bez skutku później dałem recowery który miałem na microsd

kilka opcji przeszło ale cały system się nie przywracał czekałem ponad 10 minut zdecydowałem się na reset i odziwo sytem KINGDROID

ożył a CMW zostało przywrócone z Criskelo i działa ... ale jaja ..ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi