Skocz do zawartości
BalD_MaN

Dostępność Galaxy R

Rekomendowane odpowiedzi

alfabet

Ciekawe czemu.

Sent from my GT-I9103 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powiem ci że jedynym wyjściem zostaje chyba ebay bo na polskim rynku nie ma co go szukać.

Na niemieckim ebay'u ok 340-370 ojraczkow nowy chodzil + wysylka

A dzisiaj szybki look i tez je wymiotlo. Raptem chyba 3-4 szt na aukcji.

Moze szajsung nie nadaza z produkcja bo jednak to biedniejsze sII ktore mialo byc skierowane do biedniejszych krajow niz UE.

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuba87

W pierwszych słowach mego listu:

Witam wszystkich, jako nowy użytkownik Androida jest mi niezmiernie miło, że NARESZCIE dołączyłem do użytkowników urządzeń z tym systemem. Poprzednio używałem Samsunga Wave II z BADĄ, więc tym bardziej nie mogłem doczekać się przesiadki na Andka.

Teraz do rzeczy, ja posiadam Galaxy R i9103 od kilku dni. Swojego kupić nie mogłem w Polsce, przechodziłem przez wszystkie możliwości ściągnięcia go prywatnie lub przez np. Komputronika, lecz pomimo teoretycznej dostępności 2 szuk u nich w sieci, okazywało się, że to albo zwrot albo nie odświeżona zawartość magazynu.

Kilka tygodni temu natomiast, udało się dorwać ten telefon dla narzeczonej, która miała go pierwsza. Był to trzeci ostatni w Polsce, potem zostały tylko 2 sztuki, które szybko się rozeszły. Swojego zakupiłem w sklepie NetOnNet.se w Szwecji i kilka dni temu uruchomiłem go pierwszy raz.

Wszystkim osobom szukającym tego telefonu, przede wszystkim szczerze POLECAM, urządzenie o potężnych możliwościach a do tego bardzo elitarne, bo nietypowe. Nawet "spece" w komisach i sklepach GSM robią charakterystyczne "Eeee...?" jak słyszą Galaxy R. To dobrze :)

Wiem, że telefon jest jeszcze osiągalny w sklepach w Szwecji i prawdopodobnie w Anglii. Moja sztuka kosztowała niewiele, bo w przeliczeniu na złotówki, 1450zł. Ceny, które podają wyszukiwarki cen, są wzięte z kosmosu i raczej nie pochodzą z europejskiej dystrybucji (albo ktoś zdrowo przycina na ich cenie).

Tyle w temacie, pozdrawiam i życzę sukcesów w zdobywaniu Galaxy R! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do twojego eee w komisach gsm lubie to uczucie kiedy mam cos innego tylko szkoda ze ludzie tam pracujacy daja ceny kupna jak za SGS+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema.

Jak ktoś byl by zainteresowany to mam na sprzedaż nówke Samsunga Galaxy R zaplombowanego z gwarancja 24 miesięczna za 1480zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz pokazuje ze towar jest niedostepny

Wysłane z mojego GT-I5800 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raiven

Z tego co wyczytałem na necie (brak oficjalnego info) to Samsung zrezygnował z produkcji R-ki, ponieważ w wielu miejscach ten model był bardziej pożądany od SGSII i zagrażał jego sprzedaży. Na pewno jednym z powodów jest Tegra w naszym telefoniku ;). Oby nie rozmyślili się co do ICS na niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi