Skocz do zawartości
djoutsider

Pokrowiec dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Jako alternatywe dla futerału proponuje także coś takiego TP-C520 Desire Skin ... oryginalny skin (termoplastyczny poliuretan) do Deski ... i do tego folie SP-P360 .. wszytsko od HTC . Pasują idealnie ponieważ są zrobione konkretnie po ten model przez HTC. Osobiście używam takiego zestawu i jestem zadowolony ... Pomimo różnych opini jakie czytałem skin wcale się szybko nie rysuje i nie zbiera specjalnie dużo kurzu .. za to nie wyślizguje się z ręki i nie trzeba wyciągać telefonu z futerału kiedy trzeba szybko odebrać. Oczywiście to kwestia gustu a to tylko moja propozycja :) Futerał i folia dostępne na allegro w łącznej kwocie ok 60zł (folie są 2 szt. w zestawie) Pozdrawiam :)

Edytowane przez przemolas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do pokrowca z poprzedniej strony tego wątku (do nexus one)

to mam praktycznie taki sam kupiłem w punkcie gsm niedaleko domu za 20zł. Teraz znalazłem coś co wygląda tak samo jak mój obecny (ten sam kolor, te same wzorki) ale za 3zł sztuka :oFUTERAŁ ETUI POKROWIEC iPHONE 3G 3GS 4G CZARNY (1651639228) - Aukcje internetowe Allegro więc zastanawiam się czy wykonanie ogólne się nie różni. zamowie i sprawdze.

/Ogolnie polecam nie wyslizguje się i dobrze chroni tel spadł mi w nim z 1.5m na szorstki beton i nie ma ani śladu. Po 3 miesiącach tel jak nowy , dobrze wpasowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem parę tygodni temu coś takiego

Ja mam coś takiego:

Świetnie chroni prawie cały telefon, no i zacna amerykańska firma :)

Na allegro za 30 zł. Mogę polecić, calkiem dobra jakość. Ochrona calego telefonu i folia na ekran. Jak każda guma wyłapię wszystkie paproszki z kieszeni :-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meegi

Ja mam dylemat pomiędzy :

Etui GUMA HTC DESIRE FUTERAŁ + FOLIA GRATIS!!! (1660959441) - Aukcje internetowe Allegro

Etui Kabura Futerał HTC DESIRE PRESTIGE + Folia (1695638417) - Aukcje internetowe Allegro

Bardziej jestem przekonana do tego drugiego, tylko obawiam się że te "szyny" trzymające porysują mojego białego Desire...

Silikon niby fajny, ale w 100% nie chroni telefonu w czasie upadku...

Który polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w sumie jak go raz włożysz w te szyny to nie musisz go wyciagać już. Ja polecam ci futerał htc po s520 dka desire. Sam z niego korzystam i jest świetny. Masz ładnego białego desirke, nie ukrywaj go !

http://htc-sklep.pl/etui-ochronne/159-po-s520-etui-desire-4710937340747.html

na allegro kupilem go za 50 zeta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze dwa tygodnie temu kupiłem sobie za 20zł w mediamarkt fajny pokrowiec WG, z taką taśmą ułatwiającą wyciąganie. Wykonany bdb, pachnie jak skóra (ale nie jestem pewien, czy to rzeczywiście ona)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EKSKLUZYWNY POKROWIEC ETUI HTC DESIRE + FOLIA Wwa (1671216754) - Aukcje internetowe Allegro

chyba kiepsko musi się gadać gdy ta szlufka z zapięciem wchodzi do małżowiny usznej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Necro

Rozmawiałem przez telefon z takim pokrowcem i wcale nie przeszkadza. Przynajmniej dla mnie :P I tak gadam dziennie max 10min. Tyle że więcej neta i sms.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi