Skocz do zawartości
djoutsider

Pokrowiec dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem kaburę do paska wjednymze sklepów na allegro ale cóż jak to w Polsce bywa zero kontaktu ze sprzedawcą a towaru brak....narazie nie podaję który to osobnik z allegro bo może sprawa się wyjaśni.....

Jeśli chodzi o Krusell Orbit Flex to myślę że jakościowo wykonany jest jak trzeba ten producent nigdy mnie nie zawiódł.

Jedyne co w Krusellu mi się nie podoba to mocowanie mam taki jeszcze ze starego iphona i jak na mój gust całość zbyt mocno odstaje np.od paska na tym klipsie innych zastrzeżeń nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lem

Mogę polecić kaburę do paska, od lat nosze tak telefony i nie zmienię na nic innego, wygodne i telefon trzymam w ręku bez pokrowca. Kupiłem w lokalnym komisie 35zł skórzany, dedykowany był chyba do iphona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pol189
    Ja kupiłem ten:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1056319836

Jak dojdzie to zrecenzuję :)

... Czekam z niecierpliwością - jeśli będziesz mógł to dodaj zdjęcia tych zaczepów.

"Futerał ma małe zatrzaski,wystarczy go założyć na telefon, docisnąć i futerał bedzie zamontowany

Futerał można zdejmować z telefonu, przy demontażu proszę lekko podważać zaczepy aby ich nie wyłamać

Reklamacja nie obejmuje takich uszkodzeń mechanicznych"

Hmmm - mam nadzieję, że zabezpieczają się na wyrost. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    magi26

Htc desire case mate - mialem juz wszystkie ale ten jest najlepszy

a jak komus sie nie chce szukac w google to niech wejdzie na amazon.co.uk i wpisze nazwe jak u gory

nie ma lepszego a te co zaklada sie na zatrzaski to one same pekaja po jakims czasie chyba ze ktos lubi pokrowce i chowac telefon to w takim razie ten sie nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ten Case-Mate fajny. Zobacze tego mojego Rubbera, jutro odbieram Awizo.

Jak będzie do du*y, zamówię Mate'a ;)

---------- Post dołączono o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Przyszło!

Oto produkt: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1056319836

Na szybko mogę napisać, że:

1) Bardzo solidna, nie tandetna, materiał bardzo przyzwoity. Nie ślizga się w dłoni. Niestety - zwiększa wagę telefonu. Urządzenie w tym pokrowcu wygląda bardzo elegancko i ładnie. Ale to akurat kwestia gustu :)

2) Zatrzaski - nie są groźne, łatwo się obudowę zdejmuje i zakłada. Troszkę delikatności i idzie jak po maśle.

3) Ogólnie za te pieniądze jestem zadowolony, bardzo. Trochę zwiększarozmiar / wagę telefonu, więc trzeba się przyzwyczaić, ale ogólnie polecam :)

Generalnie - wstydu nie ma i choć to pewnie "Made in China", to raczej zadowoli większość osób. Case-mate wygląda na dużo bardziej dopracowany produkt, ale cena jest też prawie dwa razy większa.

To tyle, w razie pytań - piszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deuter

ja mam to co kolega z 1 postu tylko biale i zauwazylem ze z nalozonym skinem bateria trzyzma mi 10h nawet jak w ogole telefonu nie uzywam , pewnie dociska jeden z przyciskow albo glosnosci albo power i z tad ten klopot radze na to uwazac.

brak pl znakow bo pisze z zagranicy sorki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adumer

A miał ktoś do czynienia może z tym?

Zastanawiam się nad czymś takim po "failu" z tym, ponieważ nie mam aż tak pojemnych kieszeni, żeby zmieścić cegłę, jaką staje się Desire po umieszczeniu go w tym Flip Case (dosłownie, grubość telefonu rośnie ponad dwukrotnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    long_r

@zavader:

mi ten pokrowiec stracił zaczepy po tygodniu, poszly 3 z czterech, pomimo ze go nie sciaglem. lichy material i same pekaja/

reklamowalem u sprzedawcy, mam wyslac mu fotki ale watpie zebym cos wywalczyl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi