Skocz do zawartości
djoutsider

Pokrowiec dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem czegoś takiego HTC Desire Commuter Series Case // OtterBox.com i jestem super zadowolony. Derserek spadł mi parę razy na glebę i dzięki niemu nic calutki jak nówka. Fakt kurz i nitki się czepiają, ale ważne, że bezpieczny;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oko22
    to etui wygląda dość przekonująco i chyba je właśnie kupie.

Case-Mate'a którego linkowałem brałem pod uwagę, bo myślałem że za te 39,90 da sie kupić coś konkretnego, stówe za polecanego CM TOUGH nie dam :)

I jak vipek_pl, masz go? A co myślicie o takim NIEZNISZCZALNY GEL CASE PIANO BLACK HTC DESIRE +PT (1763419083) - Aukcje internetowe Allegro ?

W sumie, to nad zakupem któregoś z nich się zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, wreszcie dotarło. Etui wykonane jest dość solidnie. Materiał z którego jest wykonany wygląda bardzo podobnie jak fabryczne tylniej klapki od naszego Desire. Natomiast folia, która jest w zestawie poleciała do kosza, bo była źle przycięta i nie dochodziła idealnie na brzegach do ekranu. Za taką kasę to jest całkiem OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tak, wreszcie dotarło. Etui wykonane jest dość solidnie. Materiał z którego jest wykonany wygląda bardzo podobnie jak fabryczne tylniej klapki od naszego Desire. Natomiast folia, która jest w zestawie poleciała do kosza, bo była źle przycięta i nie dochodziła idealnie na brzegach do ekranu. Za taką kasę to jest całkiem OK

i jak tam się sprawuje futerał?? bo zakupiłem właśnie taki sam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam od pól roku oryginalny pokrowiec silikonowy HTC I prócz jednej ryski która zrobiłem sam nic z nim się nie dzieje . Kosztował mnie z przesyłka 47zl ale warto .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam od początku (jakieś 3 miesiące) oryginału. Jak najbardziej mogę polecić. Telefon dobrze w nim leży, wykonanie super. Możliwe, że to samo osiągniesz przy zamienniku... ale chyba różnica cenowa jest nie tak duża...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi