Skocz do zawartości
djoutsider

Pokrowiec dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od poczatku korzystam z oryginalnej wsuwki htc i jest swietna. Telefon idealnie lezy etc. Ale nie wiem czego wstawiles linki do etui desire s a do zwyklego desire jest to htc po s520 o ile dobrze pamietam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, na allegro poszukuje etui coś w tym stylu => HTC Desire _Etui_Futerał MAX PROTECTOR + Folia ! (1833223739) - Aukcje internetowe Allegro poleca ktoś taki silikonek ?? Bo te "wkładki" wg. mnie są niepraktyczne, a te bardzo mi się podobają. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spacja

również przymierzam się do kupna takiego etui

tylko mam dylemat błyszczące czy matowe (to 2 wydaje się być solidniejsze, choc jak by mniej elastyczne) :rolleyes:

a co do tych folii gratis, to chyba nawet w tym temacie ktoś pisał ze są kiepskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie wiem czy zauważyłeś, ale ten koleś ma takie etui które z jednej strony jest błyszczące a z drugiej matowe. A widziałeś takie jednolite na aukcjach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga na etui z klapką i plastikowymi chwytakami :E mi trochę brzydko porysowało obudowę, bo parę razy wyjęłam i umieściłam z powrotem telefon w pokrowcu :E co niektórzy wrażliwcy mogą mieć problem :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam takie etui ETUI FUTERAŁ WSUWKA HTC DESIRE Z + FOLIA GRATIS (1794889904) - Aukcje internetowe Allegro i jestem zachwycony nią mięciutka skórka tylko zapłaciłem coś koła 10zl za nią. Jak mam komuś polecić to coś takiego jeden minus to to że nie ma zapięcia i dwa razy przez nieuwagę wysunął mi się telefon z niej i zaliczył bliskie spotkanie z chodnikiem :mur: ale przetrwał zostały wgniecenia, ale i tak bym jej nie zamienił. :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uwaga na etui z klapką i plastikowymi chwytakami :E mi trochę brzydko porysowało obudowę, bo parę razy wyjęłam i umieściłam z powrotem telefon w pokrowcu :E co niektórzy wrażliwcy mogą mieć problem :PP

http://megabite.pl/1582-465-large/forcell-prestige-htc-desire-hd.jpg

20 zł, używam od maja. Co mogę powiedzieć:

Poręczne, wygodnie się wkłada, gorzej z wykładaniem. Idealnie pasuje do telefonu. Na kantach etui nie ma już "skóry", zjechał się czarny kolor i jest lekko szary. Jak jeszcze nie wiedziałem jak wyciągać tela, to porysował mi się lew dolny róg (ten mat), teraz już wiem - lekko odchylamy paznokciem włąśnie ten lewy dolny plastik i wyciągamy telefon, wtedy nic się nie rysuje. Wszystko dobrze osłonięte, ekranik bez folii nietknięty. Jedynie jak bawimy się z włożonym etui to się klamot robi (klapka idzie do tyłu i zaczepiam na magnes, wtedy telefon robi się 1,5-2x grubszy :P), ale w takiej pozycji przynajmniej klapka nam nie lata nigdzie. Ogólnie wsuwane mnie nie przekonują, bo zawsze musisz gdzieś to etui włożyć na czas używania.

Polecam etui z klapkami !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    http://megabite.pl/1582-465-large/forcell-prestige-htc-desire-hd.jpg

20 zł, używam od maja. Co mogę powiedzieć:

Poręczne, wygodnie się wkłada, gorzej z wykładaniem. Idealnie pasuje do telefonu. Na kantach etui nie ma już "skóry", zjechał się czarny kolor i jest lekko szary. Jak jeszcze nie wiedziałem jak wyciągać tela, to porysował mi się lew dolny róg (ten mat), teraz już wiem - lekko odchylamy paznokciem włąśnie ten lewy dolny plastik i wyciągamy telefon, wtedy nic się nie rysuje. Wszystko dobrze osłonięte, ekranik bez folii nietknięty. Jedynie jak bawimy się z włożonym etui to się klamot robi (klapka idzie do tyłu i zaczepiam na magnes, wtedy telefon robi się 1,5-2x grubszy :P), ale w takiej pozycji przynajmniej klapka nam nie lata nigdzie. Ogólnie wsuwane mnie nie przekonują, bo zawsze musisz gdzieś to etui włożyć na czas używania.

Polecam etui z klapkami !!

Jeśli chodzi o "skórę" mojego pokrowca, to jeszcze nigdzie nie schodzi. Niestety plastik jest bardzo kruchy i powyłamywał się w górnych i dolnych rogach oraz przy przyciskach vol i może dlatego powstały jakieś ostre krawędzie.

Faktycznie telefon od razu jest z 2x większy. Na początku miałam wrażenie, że noszę w kieszeni masywny pilot od jakiegoś starego tv :E.

Do wsuwanych też nie mam przekonania. Chcę mieć od razu dostęp do telefonu, połączenia :). Poza tym używając takiego pokrowca nie miałam świadomości, że po aktualizacji do gb pojawił się problem "samo odbierających/odrzucających się połączeń :]. I nie będę raczej mieć tego problemu, póki chcę takich pokrowców używać.

Co kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi