Skocz do zawartości
djoutsider

Pokrowiec dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

@zavader:

mi ten pokrowiec stracił zaczepy po tygodniu, poszly 3 z czterech, pomimo ze go nie sciaglem. lichy material i same pekaja/

reklamowalem u sprzedawcy, mam wyslac mu fotki ale watpie zebym cos wywalczyl

Zobaczymy, jak bedzie. Na razie się sprawuje dobrze, tylko strasznie telefon się grzeje - w te upały ma nawet 37 stopni. Dużo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adiego
    http://allegro.pl/item1041031786_futeral_etui_kieszonka_elegance_skora_htc_desire.html - średnio polecam. Pasuje idealnie ale uchwyt na smycz... od razu go zerwałem. W sumie niechcący, bo zbyt dużo siły użyłem urywając metkę, Ale strach pomyśleć, że miał by telefon na czymś takim wisieć... Zrobiłem małą operację i odprułem "uchwyt":D Środek pokrowca łapie również brudy (przy chowaniu i wyjmowaniu urządzenia), co nie ładnie wygląda (jak jakiś grzyb w łazience...).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim jednak dziś poszedł pierwszy zawias. Nie przeszkadza to w użytkowaniu case'a, ale jakiś taki niezadowolony jestem, to w końcu dopiero tydzień użytkowania. du*a :/

---------- Post dołączono o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Dziś padł drugi zawias :/

du*a, nie chce mi się reklamować tego u sprzedawcy, ale jednak NIE POLECAM tego produktu. Jeszcze się trzyma, ale jak padnie kolejny to będę musiał albo zmienić pokrowiec, albo zacząć uważać na telefon i dbać o niego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój case przeżył tydzień... wszystkie zaczepy poszły w cholerę... przy pierwszym zdjęciu dwa na raz...

szukam czegoś gumowego... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mój case przeżył tydzień... wszystkie zaczepy poszły w cholerę... przy pierwszym zdjęciu dwa na raz...

szukam czegoś gumowego... ;)

Popieram i znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/item1056567770_etui_kauczukowe_htc_desire_trwale_elastyczne_folia.html

jak go otrzymam to napisze jak się sprawuje

Ps: ten allegrowicz posiada również ładowarkę samochodową i kaburę do Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja właśnie staram się uniknąć pokrowca który mi zasłoni przyciski na dole...

chodzi mi o coś takiego jak jest w iPhonach... że przód zasłania tylko po bokach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mi się wydaje że dwa z tych to case'y... jedynie ten Gel Skin... ja to chyba poczekam i kupie gdzieś gdzie będzie można to dotknąć... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj otrzymałem kauczukowy pokrowiec jest super miękki w dotyku bardzo lekko się nakłada i idealnie przylega. Wszystkie otwory w pokrowcu dopasowane do fona, a miejsca w których są przyciski ta guma jest cieńsza i czuć palcem moment kliknięcia jak dla mnie bomba. Za tą cenę polecam. Faktycznie musi być z kauczuku bo ma taki zapach jak piłeczki ping-pongowe wewnatrz :P

PS: tu rozszerzony temat dotyczący całej zawartości przesyłki http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=8970&page=7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi