Skocz do zawartości
djoutsider

Pokrowiec dla Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Sulo

A ja zakupiłem z oficjalnej strony htc

http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=199436

Sugerowałem się tym że w Magicu którego miałem wczesniej futerał dołączony do telefonu był rewelacyjny i idąc tym tropem chciałem mieć taki sam tyle że pasujący do Desire. Futerał różni się tym, że ma z tyłu tasiemkę, która ułatwia wysuwanie telefonu z futrału. Jakość wykonania jest bardzo dobra niemniej jednak cena może troszeczkę odstraszyć, w sumie wyszło mi coś ok.105 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja zakupiłem z oficjalnej strony htc

http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=199436

Sugerowałem się tym że w Magicu którego miałem wczesniej futerał dołączony do telefonu był rewelacyjny i idąc tym tropem chciałem mieć taki sam tyle że pasujący do Desire. Futerał różni się tym, że ma z tyłu tasiemkę, która ułatwia wysuwanie telefonu z futrału. Jakość wykonania jest bardzo dobra niemniej jednak cena może troszeczkę odstraszyć, w sumie wyszło mi coś ok.105 zł

Mam taki sam i jestem zadowolony :) Polecam, tylko że ja zakupilem na ebayu za 10 funtow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myslalem nad tym pouchem, ale zdecydowalem sie w koncu na produkt firmy case mate - pokrowiec barely there. Kupilem go za 14 funtow w Carphone Warehouse w Glasgow. Jakosciowo jest moim zdaniem lepszy od plastikowych pokrowcow no-name, nie utrudnia obslugi telefonu za razem chroniac jego tyl i boki. W pudelku dostalem z nim screen protecor'a ktorego jakosc sprawdze, jak tylko wroce do domu i go podmienie za Invisible Shielda firmy Zagg ktory po niespelna 2 miesiacach stal sie paskudny zaliczyl (nie mam pojecia jak) 2 dosc widoczne rysy na ekranie.

Przepraszam, za bledy ewentualne, nie przystosowalem sie do pisania takich litanii telefonem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest mocna, jest gruba, ale przyklejenie jej poprawnie to "pain in the ass". Ja swoją porysowałem podczas aplikacji (kartą, którą producent dołączył w zestawie, żeby było ciekawiej), małe elementy oderwałem po 2 tygodniach bo się same odklejały i kurz do nich zlatywał. Z wyświetlacza zdarłem po 1,5 miesiąca, została tylko z tyłu i tam...tam w sumie najlepiej swoją funkcję spełnia. Przy okazji sprawia, że telefon z matowego robi się błyszczący.

Generalnie zastanawiam się nad zdarciem nowej folii z wyświetlacza (moje umiejętności sprawiły, że w prawym górnym rogu nie dokleiła się do końca, co wygląda brzydko), bo naklejenie poprawnie folii na tak duży wyświetlacz jest...trudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, dałeś do myślenia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@newwalk: czy ten pokrowiec, który masz można kupić stacjonarnie w naszym pięknym kraju?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

ja zakupiłem tydzień temu coś takiego:

http://allegro.pl/item1103300444_htc_desire_futeral_fortepianowa_czern_folia.html

i szczerze mówiąc, póki co, jestem bardzo zadowolony.

Futerał sprawia wrażenie solidnego oraz ma elegancki wygląd.Dołączana folia ochronna zbiera co prawda trochę tłuste zacieki, ale jest to jakaś ochrona na ekran co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Lord_Morgoth jak rozumiem to jest coś ala guma - nie ma żadnych zatrzasków, jest elastyczne ? To ma powierzchnię błyszczącą czy tak zdjęcie zostało zrobione ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi