Skocz do zawartości
xxxprzemo

Problem z oprogramowaniem w LG swift 2x -

Rekomendowane odpowiedzi

Swype (wersja którą ci wysłałem) ucina ogonki i współpracuje z t9.

Do sms i standardowa apka jest moim zdaniem dobra, jeśli potrzebujesz większej możliwości personalizacji polecam go sms pro (ma ona też mozliwość ucinania ogonków w smsach niezależnie od klawiatury).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak zainstalowalem ten go sms pro i mysle ze na dzien dzisiejszy spelnia moje wymania i oczekiwania i w sumie nawet do niego sie juz przyzwyczailem tak wiec dzieki za pomoc:)

Niemniej mam jezscze pytanie... co zrobic z tym radiem fm w moim przypadku? Jaki zainstalowac program zeby miec mozliwosc sluchania radia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha czyli tak to wyglada ze trzeba dokonac aktualizacji.. i tym bardziej ze nie wiadomo na 100% czy zachowa wszystkie dane... no to narazie sie wstrzymam... radio jakos nie jest moim jak narazie priorytetem.

W kazdym razie mam kolejne pytanie. Jak sprawa wyglada z filmami? Powiem szczerze ze sie zawiodlem... nie wiem moze u mnie jest cos nie tak (czy sa jakies paczki kodekow do filmow 720p i 1080p?).

Sprawdzilem filmy i jak sie okazuje filmy Avi ida ladnie. Natomiast jak juz zapodaje np 480p lub 720p to obraz niby jest ale sie zacina natomiast dzwieku nie ma... po prostu cos piszczy z glosniczka i tyle... Jak zapodaje 1080p wogole obraz sie nie pojawia tylko jakis pisk i telefon raz nawet mi sie zawiesil. To znaczy co teraz mam z tego rozumiec? zapomniec o ogladaniu filmow nawet 720p? Sprawdzalem te same filmy co jakis miesiac temu u kolegi na nokii E7 i jemu akurat na tej nokii smigaly elegancko (mowie maks o filmach 720P natomiast 1080p pojawial sie komunikat o niewlasciwym formacie pliku)

dodam ze probowalem otwierac tym odtwarzaczem na androidzie stockowym oraz mam zainstalowanego realplayera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmy to w dużej mierze kwestia playera, poszukaj może jakiegoś w internecie.

Przed chwilą zrobiłem aktualizacje z 203 do 217 i mam wszystkie dane, dlatego nie musisz się martwić, że coś zniknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie:)

Mozna powiedziec ze troche juz temat z optimusem 2x ogarnalem :) Niemniej mam kolejne pytania :)

O ile faktycznie odtwarzanie filmow zalezy od playera... (wogole to trudny cos temat z tym playerem bo nie ma takiego w sumie ktory otwieralby wszystko... jeden lepszy drugi gorszy ale chyba do filmow hd najlepszy mobo player. Najlepsze jest to ze na jednym jest lepszy dzwiek to obraz tnie... na innym obraz plynnie to znowu zacina dzwiek albo wogole go nie ma...)

Oraz pytanie jak u Was otwiera telewizje intenetowa? Nie wiem czy moge napisac link ale napisze i ogladajac np ta telewizje internetowa weeb.tv sa pewne problemy, otoz z niektorymi kanalami jest dosc powazny problem... albo odswierza obraz i zacina albo wogole nie odswierza i lataja po ekranie tylko pasy, w innych przypadkach znowu np obraz chodzi plynnie tylko w wersji malego okienka a jak dam pelny ekran to obrazu wogole nie ma. Sa tez niektore kanaly ktore chodza bez problemowo. Przegladarki to: oryginalna i opera. Obie maja tez sam problem z tymi samymi programami.

Powiedzcie mi czy u was tez wystepuja takie problemy? Jesli nie to jakiego oprogramowania uzywacie? Czy za ten stan rzeczy odpowiedzialny jest flash player czy cos innego? Mam zainstalowanego najnowszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi