Skocz do zawartości
Samsungos

[ROM] ROMOW V8 HD XLA6 by mowmo

Rekomendowane odpowiedzi

terax

Dzien i 7h przy normalnym użytkowaniu, bateria aktualnie 55 procent. Antutu 6600pkt. Quadrant mial okolo 4000pkt. Jestem zadowolony z ROMOWa. Żadnych zwiech i lagów. Przeglądarka standardowa również ładnie działa.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak do zadnego stockowego romu nie da sie go porownac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

a ja mam taką przypadłość nie tylko przy tym romie (aktualnie akurat Romow), ale na chyba wszystkich customowych, że przy próbie oglądnięcia jakiegoś filmu lub muzyki wyskakuje komunikat, że nie może odtworzyć pliku, restart Nota na jakiś czas przywraca funkcjonalność. Bywa też że podczas dzwonienia telefonu nie odtwarza dźwięku dzwonka (chyba dotyczy to wybranych z poza oryginalnych w romie) a przy kolejnym połączeniu już tak i na to nie ma reguły. Czy u Was zauważacie coś podobnego? Sprawdzałem na prawie wszystkich dostępnych customach i wcześniej czy później nie odtworzy mediów (jak nikt nie da jednoznacznej odpowiedzi to otworzę oddzielny wątek).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    terax

U mnie dziala i muzyka i filmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak mam zainstalować ten update? Tak samo jak ROM ( przez CWM i takie same czynności)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powiem rom fajny wizualnie i wszystko działa bez problemu, ale jest to pierwszy rom z którym nie mogę wyjść powyżej 24h przy 2 godzinach wyświetlacza. Bateria znika oczach.

Nie wiem jak u was się on zachowuje, ale widzę po po powyższym wpisie że podobnie. Jeszcze jeden cykl zrobię na nim i jak się nic nie zmieni szukam czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co się dzieje. Wgrywam rom według instrukcji i przy animacji początkowej zwiesza i tak w kółko się restartuje. Wgrałem nawet softa trzy plikowego i znów spróbowałem i dalej to samo. Już nie wiem za bardzo co mam robić. Chciałem zobaczyć jak to wszystko wygląda i zaczęły się schody. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR
    Nie powiem rom fajny wizualnie i wszystko działa bez problemu, ale jest to pierwszy rom z którym nie mogę wyjść powyżej 24h przy 2 godzinach wyświetlacza. Bateria znika oczach.

Nie wiem jak u was się on zachowuje, ale widzę po po powyższym wpisie że podobnie. Jeszcze jeden cykl zrobię na nim i jak się nic nie zmieni szukam czegoś innego

spróbuj zmienić kernel np. na franco.Kernel-2 lub 3(3 dopiero testuje od dziś ) ale na 2, romow sprawuje się całkiem dobrze a bateria trzyma dużo lepiej niż na abyss jest to moje osobiste odczucie ale może warto sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    terax

Jarzombek ja również miałem bootloopa. Pomógł wtedy wipe. I ponowne wgranie. Wipe Dalvik, cache i danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jarzombek ja również miałem bootloopa. Pomógł wtedy wipe. I ponowne wgranie. Wipe Dalvik, cache i danych.

Zrobiłem to, co napisałeś. Wgrałem jeszcze raz i długo była animacja na początku, ale po jakimś czasie telefon zaskoczył :hurra: Bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi