Skocz do zawartości
maslak92

RedPill 1.3 - Bierz mnie!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, specjalnie wgralem Asphalta aby potwierdzić lub obalić jakość tego kernela. Ale wszystko działa bardzo płynnie. Nie wiem czemu u różnych osób równie działa ale ja przy nim zostanę. Siyah jest bardzo dobry, szczególnie 11 ale wydaje mi się że bateria lepiej trzyma w tym.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tych z osób które testowały ten kernel i narzekają na baterię i wydajność... czy robiły pełny wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bym mial robic pelen wipe to bym nic innego nie robil tylko dane przywracal z titanium i nie mial czasu na ocene kerneli, jakos inne dzialaja po wipe cache i dalvik, ale owszem zrobilem pelen wipe bo instalowalem omege

Wysłano z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po krótkich testach tego kernela. Mam włączoną auto synchronizację i dane w tle, włączone w dzień i w nocy 3G/HSDPA+ jestem prawie cały czas w zasięgu, program do zliczania transferu, push mail, facebook co 2 godziny, pogoda co 3 godziny, widget baterii, obniżone napięcia CPU/GPU, jakieś inne programy co latają po pamięci RAM. Osiągnąłem czas pracy wyświetlacza 4 godziny na baterii 1650mAh. Wydaje mi się, że wynik dobry, patrząc, że neta przeglądałem ok 1,5 godzinki, tapatalk z jasnym motywem też ok 1,5-20, ekran na 1/3 jasności.

Rom standardowy KI4 + RedPill 1.2 + 2nd Core od Tegrak. Procesor pracuje w zakresie 200MHz-1200MHz, wartości wspierane przez kernel tj. 100, 1400, 1500MHz nie używam.

Na moje oko kernel równie dobrze obchodzi się z baterią jak Phenomenal 4.0 Extreme, ale według mnie jest szybszy. Kernel wrzucony na Phenomenal 4.0 Extreme, wcześniej zrobiłem tylko wipe cache i dalvik.

post-90583-14255702415979_thumb.png

Polecam, ja przy nim póki co zostaje. Zawsze osiągałem maksymalnie 2,5 godziny pracy ekranu, teraz to można korzystać z telefonu! :hurra:

post-90583-14255702381726_thumb.png

post-90583-14255702382048_thumb.png

post-90583-14255702382333_thumb.png

post-90583-14255702382636_thumb.png

post-90583-14255702382951_thumb.png

post-90583-14255702383259_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

Mi na RedPill 1.2 nie działa wifi. Łączę się z wifi, ale nie mogę uzyskać dostępu do internetu. Na innych kernelach zero problemów z wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy na xda też mieli taki problem, jakoś go chyba rozwiązali, ale nie wiem teraz w którym miejscu w temacie o tym napisali. Poszukaj, powinieneś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

Problem z wifi nadal nie jest rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie po wgraniu tego kernela zginęły wszystkie dane z karty external SD. Miałem komunikat o uszkodzeniu karty, ale po formacie - ożyła. Na szczęście, bo już myślałem że 120 zł "w plecy":oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

Ja dzisiaj jak oglądałem mecz w pracy na 3G po jakimś czasie telefon się zawiesił i po restarcie zjadł z 48% do 2%, później miałem tak że na innej baterii po zainstalowaniu dodatku przez CWM poszło z 52% na 12% po czym od razu zainstalowałem syiah i bateria wróciła do 47%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, u mnie po 3 dniach z baterią kiepsko. Telefon pracuje na jednokrotnym ładowaniu o jakieś 30% krócej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi