Skocz do zawartości
radomir

DeFroST Desire Froyo

Rekomendowane odpowiedzi

masi0
    Hmm Jeszcze jedna sprawa mnie ciekawi. W Froyo 2.2 można instalować aplikacje na karcie. I tu chyba jest jeden problem. Na "starym" APPS2SD apsy instalowały się na ukrytą partycje ext. Na froyo instalują się na kartę SD sformatowaną w systemie FAT. I teraz jak podepniemy telefon jako czytnik do PC ,karta jest demontowana z telefonu to chyba wszystkie apsy przestają działać ? Wcześniej działały bo były na niedenotowanej ukrytej partycji ext

PS chyba że czegoś nie wiem to prosił bym o wyjaśnienie :D

przed uzyciem froyo nalezy sformatowac partycje na FAT i kropka.

BTW - jak zuzycie baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stitoo
    przed uzyciem froyo nalezy sformatowac partycje na FAT i kropka.

BTW - jak zuzycie baterii?

To ja wiem. Chodzi o to jak mam na Froyo po instalowane aplikacje na karcie i podepne fona do kompa w trybie czytnik kart. Czy apsy zainstalowane na SD dalej będą działać ? No chyba nie skoro system zdemontuje kartę z systemu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizajcja: DeFroST 0.6 Full Rom

* compiler optimizations for kernel (-mcpu=cortex-a8 -march=armv7-a -mtune=cortex-a8 -mfpu=vfpv3 -O2 -Os)

* Separate kernel update.zip's so you can choose what options you want

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebels

Czesc

mam pytanie mozecie mi powiedziec jak wgrac ten rom,bo jakis nie kumaty jestem i mam małe problemy zeby wgrac nowy rom na desire.Telefon jest prowdopodobnie nie brandowany,bez locka.Co musze zrobić zeby wrzucic ten rom??? sorry za lamerskie pytanie ale dopiero sie przyzwyczajam do androida.Bede wdzieczy za pomoc thx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0
    Czesc

mam pytanie mozecie mi powiedziec jak wgrac ten rom,bo jakis nie kumaty jestem i mam małe problemy zeby wgrac nowy rom na desire.Telefon jest prowdopodobnie nie brandowany,bez locka.Co musze zrobić zeby wrzucic ten rom??? sorry za lamerskie pytanie ale dopiero sie przyzwyczajam do androida.Bede wdzieczy za pomoc thx

najpierw musisz zrootowac telefon (wg. manualu z http://android.modaco.com/content/htc-desire-desire-modaco-com/307365/24-may-r5-htc-desire-rooting-guide-now-with-hboot-0-80-and-os-to-1-21-support/ - w tak zwanym miedzy czasie zrob gold card'a - link w tej samej instrukcji. zrob tylko step1 z instrukcji

zassaj http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=689778 wprowadz telefon w recovery, postepuj zgodnie z opisem, sformatuj karte jako fat, wgraj na nia przez usb-ms zzipowany rom a pozniej flash i reboot

to tak na szybko - szczegoly masz w linkach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebels

dzieki wielkie:zdrowko: udalo sie tylko nie wiem co z tymi kernelami??/:niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kernel instalujesz z poziomu recovery jako update.zip kazdy w nazwie zawiera informacje Co w nim jest zrobione.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja:

DeFroST 0.7 Desire(Camera,Portable Hotspot,BlueTooth+A2SD)

* Changed kernel to 2.6.32. has all the options (ext4,nfs,cifs,tun,netfilter,uvoc up to 1267Mhz,8mb hack) but without audio-mod.

* Wifi Hotspot fully working

* Camera + flash working

* All credits go to Kali- and deovferreira for the 2.6.32 port (not complete, but almost fully working)

Download:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dnl617

Brakuje jeszcze obsługi czegoś? Czy warto instalować 0.7, przechodzić przez cały proces rootowania żeby mieć już froyo czy lepiej poczekać na ostateczną wersję 1.0 albo oficjalne wydanie htc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi