Skocz do zawartości
Xperia Neo

Ustawienie tapety. Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie. Mam Xperie Neo, i czy można w niej ustawić inną tapete na ekran głowny, a inną na wygaszacz? Koleżanka ma Galaxy Ace i u niej można, chciałbym się dowiedzieć czy w Neo też jest to możliwe, jak tak to jak? I czy mozna ustawić że na ekranie głównym będzie jedna nieprzesuwalna tapeta, czyli ze jest np: 4 ekrany, i jedna tapeta na wszystkich?

Proszę o odpowiedź z góry Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiej opcji w standardzie niestety ale zawsze można zmienić launchera i aplikację do blokady ekranu (zainstalować z marketu)wtedy jest oczywiście więcej przydatnych opcji.Koleżanka może po prostu też ma zainstalowane te programy bo nie wiem czy stockowe romy samsunga też nie maja tego w standardzie.POlecane programy to GO Launcher,Regina Launcher,ADW Launcher,Launcher Pro a do blokady ekranu chyba Go locker i WidgetLocker

Edytowane przez rafi27996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shadi

Stockowe romy samsunga to mają, koledze chodzi o to żeby na pulpit była jedna tapeta, a na lockscreenie inna. To jest jak najbardziej w standardzie samsungowskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tego nie miałem ale w samsungu miałem tylko rom 2.2 i to custom i ta opcja ledwo działała.A dla zmiany tapety na lockscreenie polecam WidgetLocker miałem tąplikacje i tam można ustawić jaką się chce tapetę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meegi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    aaaaaaaaaaaaaaaa[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi