Skocz do zawartości
Ptakus

Pokrowiec dla Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Ptakus

Będzie pasować oryginalny pokrowiec HTC dedykowany dla Desire HD i Sensation ? , niby nie ma na liście Evo 3D ale ma podobne wymiary , Evo jest troszkę grubszy a Sensation szerszy , jak myślicie będzie pasować ?

link: PO-S550 - Etui Desire HD/HD7/Incredible/Sensation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie spokojnie powinien pasować. Skoro pasje na tyle modelów z niewielką różnicą w wymiarach to i na EVO będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat mam wszystkie 3 telefony "na stanie"

Sensation jest węższy i cieńszy. DHD cieńszy ale grubszy. Jeżeli pokrowiec elastyczny to no problem ale takie dopasowane - to do każdego modelu inny powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

Witam

Chciałbym kupić coś ochronnego na Evo 3D. Ale nie wiem co będzie lepsze ? Co polecacie ?

Na razie zastanawiam się nad :

SKÓRA JAGNIĘCA SENSATION EVO 3D DESIRE Z HD2 HD7 (2339066020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

GSMCORNER.PL Skórzany POLSKI Futerał HTC Evo 3D (2296843419) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chciałbym telefon uchronić od odpadającej farby. Liczę na waszą pomoc i linki allegro . ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eit

Kilka dni temu kupiłem pokrowiec podobny do tego z pierwszego linku w zwykłym serwisie GSM za 2 dyszki (więc przez allegro wychodzi drożej), jednak jak na razie prawie go nie używałem. Wygląda całkiem nieźle, ale to pobieżna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DHD cieńszy ale grubszy.

ciekawe ;)

Co do futeraliku, to mam wsuwkę z MM za 19,90 a'la zamsz i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

Przedwczoraj zamówiłem sobie pokrowiec wraz z folia z tej aukcji KABURA EXCLUSIVE BLACK HTC EVO 3D + FOLIA (2321384611) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy sprawdzi się to w roli ochronnej mojego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

Na pewno chcesz wsuwke? Będziesz ciągle wykładał i wyjmował, przy tym też czasem nie trudno o wypuszczenie z ręki. Plusy są takie ze telefon sam nie odbierze się w kieszeni i jak wyjmiesz to pasuje do oryginalnych stacji dokujących jeżeli takie masz.

Ja przesiadłem się na case, jedyny minus to ze czasem odbierał mi się w kieszeni (nie evo, inny tel) i na przykład lepiej używać uniwersalnych stacji (jak uchwyt samochodowy itp, ja dedykowanych już nie mam zamiaru używać)

Kupiłem zestaw case + 2 folie do evo i nie jest źle jak za 30 zł za wszystko.

Case jest 2 częściowy, guma i na to plastik, guma średniej jakości bo zbiera brudy lekko i lekko ciągnie materiał kieszeni, ale generalnie jest spoko. Chciałem taki zestaw dość tani i jest, wolałbym case jednoczęściowy, ale ten fajnie wygląda.

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky
    Napisano (edytowane)

to nie jest wsuwka a raczej na magnetyczne zapinanie, wraz z miejscem na telefon.

EDIT

Dotarł do mnie pokrowiec przed chwila nawet i fajny ale na tym plastikowym stojaku jest pełno zadrapań + jeszcze mi sie źle folia nakleiła ale sam pokrowiec jest ładny.

Edytowane przez iHusky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi