Skocz do zawartości
Ptakus

Pokrowiec dla Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

acar
    lopez07

Ja używam takiego zabezpieczenia od niecałej godzinki ETUI SILIKONOWE HTC EVO 3D 2KOLORY + FOLIA + RYSIK (2323060279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Puki co zdecydowanie polecam przypomina mi to materiał jaki miałem podobny do xperi arc jeśli tak to jedyny minus to nieco brudzący ale wytrzymałość ok no i dodatkowo folia i rysik :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Po pierwsze to nie jest wsuwka Twoje etui bardziej podchodzi pod wsuwkę. Jak Ci się wydaje kogo "wsuwka" lepiej by się sprawdziła Twoja czy Case mate Pop gdyby telefon spadł z paru metrów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

@lopez: Właśnie rubber case czy gel case ma takie wady ze ciągnie materiał kieszeni przy wyciąganiu i zbiera wszelkie paprochy, jeżeli jest za bardzo gumowe. Mam na lg 3d dość fajne gumowe które nie ma tych wad, jakiś specjalny kauczuk czy guma która jest zmatowiona, aksamitna, a jednocześnie trzyma się dłoni.

Z kolei na evo kupiłem combo mesh case, które ma chamsko wycięta gumę zbierającą paprochy ale częściowo przykrytą i ścisnięta dobrym plastikiem abs (w formie fajnej sztywnej siatki). Nie jest idealne to, na rogach, gdzie jest ta guma trochę zbiera paprochy i trochę ciągnie materiał, ale ma amortyzować wnętrze i dbać o lakier. Najlepsze jakby było coś w stylu case mate ale tańsze, lub takie tworzywo pomiędzy plastikiem a guma, ze jest sztywne ale elastyczne i nie ciągnie i nie zbiera brudów, takie coś mam na lg, a na evo tylko case mate widziałem. Ale nie wydam więcej niż 50zl z przesyłka i folia :), więc na razie te combo mesh case mi wystarcza. Nie będę podawał linka do aukcji bo za miesiąc nie będzie jej a każdy sobie wyszuka jak będzie chciał.

Najlepszy plus to wygląd i cena :)

O znalazłem filmik na sgs2 http://www.youtube.com/watch?v=xw2WubrLYIE

Gdyby nie ta guma, lub gdyby była całkowicie przykryta to by było już git. Żadnych etui i wsuwek skórzanych ani tym bardziej na klips nie toleruje.

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co myślicie o czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07

Wygląda dosyć spoko nawet ciekawa funkcja podczas wyjmowania telefonu to go dodatkowo czyści. Ile w tym prawdy to kto wie. Ja osobiście wolę nieco większa wygodę z uzytkowania bo np. mam telefon w kieszeni ktoś dzwoni to wyciągąm i od razu odbieram a w innych to jeszcze trzeba wyjać z pokrowca itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

dodatkowo jak spadnie ci to na ten nie osloniety bok to telefon mocno ucierpi. Ja mialem tak z motorola milestone, a wsuwka byla oryginalna motoroli..

@down: a co ma dbanie do przypadkowego wypadnięcia telefonu? mi Milestone wypadła podczas wyciągania z kieszeni, była w oryginalnej wsuwce motoroli ze skórki, z aksamitnym wnętrzem itp, i miałem duży odprysk na rogu, także wsuwka jest ładna ale tylko przeszkadza. Za każdym razem sprawdzasz godzinę - trzeba wyjąć. Odbierasz telefon, musisz mieć wsuwkę w drugiej ręce i obie masz zajęte. Najwygodniejsze i najlepiej zabezpieczające są Case, ale co kto sobie lubi niech kupuje .. :)

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4
    Napisano (edytowane)

Wiadomo że ucierpi... ale co już kto woli, każdy ma swój gust, ale jeśli ktoś dba o swój sprzęt to raczej rzadko wypada. Mi mój HTC ani razu jeszcze nie spadł. Ale każdy wiadomo wybiera pod sb.

a co do wsuwek to mi się ta podoba : http://allegro.pl/skora-oldstylowe-etui-htc-7-evo-3d-sensation-xe-i2304578016.html

ładnie wygląda, tylko cena..

Edytowane przez matw4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

mam do Was zapytanie. Który z tych 2 pokrowców będzie lepszy pod względem przylegania, obsługi guzików, ochrony wystającego obiektywu aparatu itd

New Black 100% Genuine OEM Otterbox Impact series Hard Case Cover for HTC EVO 3D | eBay

czy

100% Genuine Otterbox Otter box Impact Series Case for HTC EVO 3D Black NEW | eBay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi