Skocz do zawartości
Ptakus

Pokrowiec dla Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

BigMac

Pierwszy jak i drugi są dobre wychodzą po za ekran i obwódkę czyli jest dobrze ,tylko teraz czy jest to dobra guma czy taka ,która łapie brud ; 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Ja bym brał. Wyglądają jak case mate i dobra cena.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja bym brał. Wyglądają jak case mate i dobra cena.

Ale który z tych wymienionych przeze mnie ??

Kolego BigMac, gdzieś czytałem, że są różne wersje tych osłon otterbox'a ale niestety nie mogę znaleźć tego artykułu/postu. Było w nim opisane że te najtańsze (niskobudżetowe) niekoniecznie dobrze dolegają do telefonu a te droższe są lepsze. Znalazłem 2 rodzaje stąd pytanie który lepszy. Masz taką wiedzę odnośnie otterbox'a? Mnie ta firma jest póki co nieznana w swoich produktach (nigdy nie miałem okazji kupować ich wyrobów).

A o łapanie brudu mam rozumieć, że chodzi ci o to czy potrafi cały syf z kieszeni wynieść na sobie tak ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

A o łapanie brudu mam rozumieć, że chodzi ci o to czy potrafi cały syf z kieszeni wynieść na sobie tak ?? Tak właśnie o to mi chodzi ;)

Wybierz te ,które bardziej Ci się podoba ,ponieważ robi je ten sam producent i są w podobnych cenach więc dziwne było by gdyby producent zrobił jeden case super ,a ten drugi tańszy o parę centów zrobił wiele gorszy

Bierz nie zastanawiaj się ,bo jak telefon Ci spadnie to będzie kicha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Posiadam ten pierwszy Otterbox HTC EVO 3D Impact Series Case (HTC1-EVO3D-20-E4OTR_B) opinie użytkowników - Cokupic.pl jest gumowy i niestety niezbyt dobrze przylega :/ Odstaje od góry na jakieś 5 milimetrów. Sam nie spada, ale dość łatwo go zdjąć. Może ja trafiłem na taki model. Ogólnie nie polecam. Guma jak guma zbiera brud.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam coś takiego: HTC EVO 3D Etui Futerał MESH GRID CASE + Folia VAT (2312059847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jakość wykonania bardzo dobra, zależało mi na czymś co nie zwiększy za bardzo gabarytów telefonu. Ogólnie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam całkiem niezły pokrowiec Motion(Allegro), ręczna robota i naturalna skórka. Już się rozbił i nie ma problemów z wypadaniem itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EmCii
    Ja mam coś takiego: HTC EVO 3D Etui Futerał MESH GRID CASE + Folia VAT (2312059847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jakość wykonania bardzo dobra, zależało mi na czymś co nie zwiększy za bardzo gabarytów telefonu. Ogólnie polecam

Dodałbyś real photo jak wygląda w tym Evo 3D? Na allegro mają tylko zdjęcia tego i wygląda bardzo szary jasny a pod tym ciemny więc chciałbym zobaczyć jak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dodałbyś real photo jak wygląda w tym Evo 3D? Na allegro mają tylko zdjęcia tego i wygląda bardzo szary jasny a pod tym ciemny więc chciałbym zobaczyć jak wygląda.

Niestety, chwilowo nie mam jak zrobić zdjęcia, ale mogę powiedzieć, że etui "z przodu" w ogóle nie rzuca się w oczy :) Jest bardzo dobrze spasowany do telefonu. Czarny kolor etui idealnie komponuje się z EVO :) Jak się zastanawiasz nad zakupem to nie rób tego tylko kupuj :) Jak już wcześniej pisałem, nie powiększa to prawie w ogóle gabarytów telefonu (dla mnie było to priorytetem) a przy tym jest bardzo solidne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę

http://forum.android.com.pl/attachment.php?attachmentid=18957&d=1339145844

http://forum.android.com.pl/attachment.php?attachmentid=18956&d=1339145825

Wystarczy tylko poczytać forum a jak się nie chce to szukajka pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi