Skocz do zawartości
Ptakus

Pokrowiec dla Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie lubię tych kabur, denerwuje mnie dyndające coś przy ustach :)

Ja kupiłem coś takiego HTC 3D EVO (G17) Combo Mesh Hybrid Case + 2x FOLIA (2636566679) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., jak przyjedzie to postaram się wrzucić foto jak to wygląda.

Ewentualnie ciekawe są etui S-Case ETUI S-LINE CASE HTC EVO 3D + FOLIA (2641566807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., miałem takie na ARC S i spisywało się świetnie!

Dużym atutem tego typu pokrowców jest to, że na silikonie są przyciski połączone z tymi mechanicznymi i nie trzeba się wysilać, żeby nacisnąć cokolwiek :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam przejrzeć ofertę Ebay'a. Za cenę 2,5$ można kupić fajne silikonowe case (są dostępne już od 0.99$) w cenę oczywiście jest wliczona przesyłka worldwide, problemem jest prawie miesięczny czas dostarczenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko czarne s-line... na prawdę i evo 3d i one x wyglądają w nim dobrze, dobrze leżą w dłoni i są bezpieczne.

w taką bublastą kaburę za 2 dychy z pseudo skóry to by mi było wstyd taki telefon włożyć.. ale co kto lubi, niektórzy do golfów iii wkładają lexus lampy i efektem są zachwyceni...

jak skórzany to ~100 pln trzeba mieć, jak chcecie taniej to tylko s-line

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cero

Witam, a czy ktoś może używa któregoś z tych pokrowców?

1. OTTERBOX COMMUTER CASE HTC EVO 3D FVAT (2775452308) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. HYBRID TOUGH CASE-MATE HTC EVO 3D FVAT + FOLIA (2770414619) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chcę kupić jeden z nich i muszę dokonać wyboru. Zależy mi aby był dobrze dopasowany i zakrywał w dolnym rogu ten metalowy element obudowy. Niestety telefon spadł mi na kafelki i wygiął mi się ten metal.. Teraz po naprostowaniu nie wygląda to zbyt zadbanie i chciałbym to zasłonić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi