Skocz do zawartości
Djalo

Zablokowana Defy+, trzeba flashować?

Rekomendowane odpowiedzi

Djalo

Witam, mam problem z defy+. Kolega pobrał sobie ICS theme do go launchera, ustawil sobie tapete. Po chwili wzzial go a tel sie nie wybudzal, wyjal baterie, tel. sie uruchamia ale jak by touch byl zablokowany, bo nie mozna odblokowac (pojawil sie domyslny block z czarna tapeta). Czy zostal tylko reflash telefonu czy mozna go zresetowac jakas kombinacja itd? Tel ma a 2.3

---------- Post dołączono o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Może ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

Może niech wyczyści cache/dalvik, ja też miałem ten dziwny problem, ale jakoś ustąpił po czasie.. Może sprawdź czy włączenie Debugowania USB coś pomoże...

Aha i zmień nazwe tematu bo mi "zablokowana Defy.." kojarzyła się z blokadą telefonu na hasło lub czymś podobną, a tu jako problem widzę "zamulanie Defy+ z Go Launcherem" ;) jak nazywać tematy to na temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djalo

Edit, czy po wipe cache straceni kontakty i sMsy ?

Edytowane przez Djalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duszek
    Edit, czy po wipe cache straceni kontakty i sMsy ?

imho po wipe cache nie, po wipe data tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djalo

Zrobilem wipe cache i tel dalej nie da sie odblokować. ...... Jakim programem moge zrobic Backup kontaktów ( windows ) ? Potem bym spróbował w data

Sent from my Blade using Forum Runner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie miałeś synchronizacji z google?

Jeśli miałeś, to wszystkie kontakty są na Gmailu i po postawieniu nowego softu i synchronizacji z Gmailem kontakty wrócą na telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djalo

Nie wiem czy kolega miał synchro. Nie ma metody alternatywnej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem czy kolega miał synchro. Nie ma metody alternatywnej?

A nie prościej żeby kolega zalogował się z komputera na Gmaila i sprawdził czy ma wszystkie kontakty ??

Są programy do ściągnięcia tych danych pod windows, ale warunek konieczny - telefon musi być widoczny po podłączeniu do komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djalo

Telefon jest widziany przez Windowsa jako MB526, zainstalowało mi się jakieś MTP Device. Pobrałem MML ale nie chce mi się włączyć... tzn. Stoi na Poczekaj, aż MotoCast USB przygotuje urządzenie i jest caly czas nowy sprzęt MTP Device który nie znika... Jakiś inny program albo może źle coś robię ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Telefon jest widziany przez Windowsa jako MB526, zainstalowało mi się jakieś MTP Device. Pobrałem MML ale nie chce mi się włączyć... tzn. Stoi na Poczekaj, aż MotoCast USB przygotuje urządzenie i jest caly czas nowy sprzęt MTP Device który nie znika... Jakiś inny program albo może źle coś robię ?

Co do moto cast to uruchamia sie dośc długo, moze lepiej zainstalować najnowsza wersje z tąd MotoCast - Stream your media. It's your personal cloud.

Jeżeli chodzi o kopie danych powinien pomóc wątek http://forum.android.com.pl/f223/w-jaki-sposa-b-a-ciae-gnae-c-kontakty-poprzez-adb-bez-wya-wietlacza-73938/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi