Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

kl279

TUNING Huawei IDEOS U8500 - Czyli jak ulepszyć totalną katastrofę. Dodawanie RAMu, overclock itp.

Rekomendowane odpowiedzi

119955

Witam. Niestety to nic nie pomaga, nadal ten sam błąd ;/

EDIT:

Rozwiązałem problem: wystarczyło wgrać AdAway ;)

Edytowane przez 119955

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem. Wgrałem ten room, podkręciłem procesor, wgrałem gappsa i patcha, niby wszystko ok ale co jakiś czas nie mogę odblokować telefonu bo gdy naciskam przycisk blokady to ekran dalej jest wygaszony tylko ta czerwona lampka obok aparatu do video rozmów mruga. Żeby ekran zadziałał muszę zadzwonić z drugiego telefonu na swój numer bo wtedy się ekran zapala i mogę go odblokować. Jak rozwiązać ten problem..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xyfka

No wlasnie co z problemem logowania do Google? Tez zainstalowalem rom Gingerbread 2.3.5 Slax U8500 ROM + CM7 + Overclock i lipa... Stosowalem sie do tutka.

Nikt nie zna rozwiazania? Ciagle "[...] can't establish a reliable data connection...[...]" :( Moze chodzi o jakis ssl?

PS

Ktos pisal aby wgrać AdAway. Co to jest, do czego sluzy, czy dziala?

---------- Post dołączono o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

//ciach// juz wiem :) Google jakis czas temu zablokowalo (w maju br. lub wczesniej) wtyczki autorow, ktore blokowaly reklamy (a kogo to nie wkurza pod Andkiem?).

W pliku /etc/hosts sa wpisy blokujace te reklamy. Wystarczy zmienic nazwe tego pliku, albo nawet usunac. No skoro system jest za free, to Google chce sie utrzymywac z reklam. Swoja droga jest szpiegiem gorszym od FB... nie sadzicie?

pozdrawiam!

PS

Po zmianach nie zapomnijcie zrobic reboot telefonu!

Edytowane przez Raciborski
    Regulamin pkt 3.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi